Flash Tv sunucuları bir birine çattı...

Canlı yayında dolar yakan Seyhan Soylu Flash TV Ana Haber Sunucusu Can Ataklı’ya ‘Yarın Erdoğan seni Hürriyet’in başına atarsa bizi de unutma emi. Ne yani bu atamayı kabul etmeyecek misin?’

TV 25.12.2021, 18:07
Flash Tv sunucuları bir birine çattı...

Flash Tv’de ekranlara gelen ‘Al Sana Haber’ adlı programın moderatörü Seyhan Soylu, “Cumhurbaşkanı Erdoğan doları aç gözlü faizcilere ters köşe yaptı” diyerek canlı yayında dolar yakınca Can Ataklı sert tepki gösterdi.

Seyhan Soylu, önceki gün ekranlara gelen canlı yayında “Evini arabasını dahi satıp Dolara paralarını yatıran faiz lobisine hizmet edenlere inat olsun diye ödül aldığım pastamı Dolar ile yakıyorum’’ demiş ve Türkiye’de ilk defa canlı yayında dolar yakarak faizcileri protesto etmişti.


Aynı kanalda ana haber sunucusu Can Ataklı, Seyhan Soylu’nun sözlerine istinaden canlı yayından seslenerek; “Seyhan Soylu az önce yayında dedi ya Cumhurbaşkanı ters köşe yapar falan diye. Nah yapar. Şimdi öyle konuşmak kolay da öyle değil o iş. Şu an da birtakım kişiler halay çekiyor olabilirler. Ekranlarda zafer çığlıkları atabilirler. Ama yine söylüyorum politika yanlış. Sen Türk Lirasını Dolara teslim ettin. Türk Doları gibi bir şey oldu. Yapmayın bu numaraları, geçicidir. Yarın halk pahalılığın altında ezilince ben o zaman sorarım. Konuşmanın tamamını bilemiyorum tabi ama muhalefet şu an biraz daha zorda gibi.’’

Soylu; “Biz herkesin düşüncelerini özgürce ifade ettiği demokratik bir televizyonuz. Ama Can abi biraz köşeli konuşarak bize nah hareketi etmiş. Biraz dozunu kaçırmış. Can abiciğim seni çok iyi anlıyorum. Muhalif söylemlerinle çok popüler bir adamsın. Aklı selim kelamlarında var ama burada herkesin düşüncelerine de saygı duymak lazım. Zannediyor ki muhalefet, erken seçim olunca tuş yapacaklar. Biz de dedik ki tuş falan olmaz buradan. Yanlış stratejiler oluyor. Hayatım boyunca bir sarayda soytarılık falan da yapmadım. Ben Atatürk’ ün makamında kim oturursa otursun biz her zaman ona saygı duyarız. Onu da korumakla yükümlüyüz. Milletin de evini, arabasını satıp Dolar’a yatırmasından muzdarip olduğum için tepkimi Dolar yakarak gösterdim. Vallahi şimdi bana lafları çakıyorsun çakıyorsun ama, eğer ki Erdoğan beyefendi bir talimat verse Demirören’e alın şu adamı Hürriyet’ in veya Star’ın başına dese, beni de burada unutma abi, anlaşırız” diyerek kahkaha attı.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?