Galatasaray - St. Johnstone maçı şifresiz izle | Galatasaray - St. Johnstone maçını yayınlayan kanallar listesi

Türkiye'yi Avrupa arenasında temsil ettiği bir sezona daha başlayan Galatasaray, Şampiyonlar Lig'nin ardından bu kez Avrupa Ligi ön elemesinde boy gösterecek. Rakip ise İskoçya'nın St. Johnstone ekibi. Mücadeleyi izlemek isteyen taraftarlar da araştırmalarına devam ediyor. Galatasaray - St. Johnstone maçı şifresiz izle seçenekleri ve Galatasaray - St. Johnstone maçını yayınlayan kanallar listesi haberimizde yer alıyor.

TV 05.08.2021, 13:09 05.08.2021, 13:16 Burak ZİHNİ
Galatasaray - St. Johnstone maçı şifresiz izle | Galatasaray - St. Johnstone maçını yayınlayan kanallar listesi

Türkiye'yi Avrupa arenasında temsil ettiği bir sezona daha başlayan Galatasaray, Şampiyonlar Lig'nin ardından bu kez Avrupa Ligi ön elemesinde boy gösterecek. Rakip ise İskoçya'nın St. Johnstone ekibi. Mücadeleyi izlemek isteyen taraftarlar da araştırmalarına devam ediyor. Galatasaray - St. Johnstone maçı şifresiz izle seçenekleri ve Galatasaray - St. Johnstone maçını yayınlayan kanallar listesi haberimizde yer alıyor.Galatasaray - St. Johnstone maçı şifresiz izlenir mi?

Sarı kırmızılıların rakibi ile oynayacağı kritik ve bir o kadar da zorlu mücadeleyi şifresiz izlemek isteyen taraftarlar birçok sorgulamada bulunsa da Spor Smart D-Smart üyeliği olmadan izlenemiyor. Bu sebeple abonelik almanız gerekmektedir.


Galatasaray - St. Johnstone maçını yayınlayan kanallar listesi

Bu akşam saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı Türkiye dışındaki kanallardan da izlemek mümkün. Ancak yine de kanalların politikası gereği abonelik almanız gerekebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Kanalların listesi aşağıda bulunuyor.

  • İrlanda    BBC Sport Web, BBC iPlayer, BBC Scotland
  • Türkiye    Spor Smart
  • Birleşik Krallık BBC Sport Web, BBC iPlayer, BBC Scotland
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138