Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma kim birinci oldu ve elendi? Gelinim Mutfakta puanları

Bu hafta Ezgi Sertel'in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha sona eriyor. Hafta finali ile yayınlanan programda gözler alınacak puanlar ve sıralamaya çevrildi. Gelinler ve kayınvalideler son günde de beş bilezik adına yarışacak. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma kim birinci oldu ve elendi? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.

TV 26.11.2021, 13:54 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma kim birinci oldu ve elendi? Gelinim Mutfakta puanları

Dört gelin ve kayınvalidenin performanslarıyla birincilik mücadelesi verdiği Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir haftanın daha sonuna gelindi. Pazartesiden bu yana devam eden zorlu maratonun son gününde de mücadele ve rekabet her ana sirayet ederek yaşanacak. Dilber pastası yapılacak hafta finalinde gelinler marifetlerini sergileyecek, kayınvalideler ve Ezgi Sertel puanlayacak. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma kim birinci oldu ve elendi? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.

GELİNİM MUTFAKTA 26 KASIM CUMA PUAN DURUMU

Yaren Maden: 30 + 12 = 42
Aslıhan Yiğit Kaya: 32 + 14 = 46
Yeşim Çalışkan Öksüz: 53 + 17 = 70
Miyase Türkel: 57+ 11 = 68


26 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yeşim Öksüz ve Aslıhan Yiğit aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de! Dün Yeşim 17 puan alarak çeyrek altının sahibi olmuştu.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?