Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları

Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da yeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideler arasına bugün bir yenisi daha ekleniyor. Zeynep’in programdan ayrılmasından sonra yerine gelecek yarışmacı merakla bekleniyordu ve o isim açıklandı. Hilal Özdemir bugünden itibaren altın kazanabilme mücadelesi verecek. Peki, Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor. iyi seyirler dileriz.

TV 15.03.2021, 13:34 15.03.2021, 13:48 Burak ZİHNİ

Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta’da haftanın ilk bölümü ekranlara geliyor. Kıyasıya rekabete sahne olan yarışta bugün ilk kez seyircilerin karşısına çıkacak olan gelin ve kayınvalidelere bir yenisi daha ekleniyor. Gelin olarak yemeklerini yapacak altın için mücadele verecek yeni isim Hilal Özdemir oldu. Peki, Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir kimdir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir kimdir?

Bugün yeni haftanın ilk bölümü ile yayınlanacak olan Gelinim Mutfakta’nın güzel yarışmacısı Hilal Özdemir Balıkesir'den geliyor.  2.5 yıllık evli. Enerjisi düşük bulundu.ancak eskileri göndermek için geldiğini söyledi. İddialı bir girilş sonrasında ne yapacağı merak konusu. 1.5 yaşında oğlu var. Enerjisi düşük bulundu.

Gelinim Mutfakta Hilal Özdemir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?