Kahraman Babam 5. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Kahraman Babam 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yepyeni bir haftaya başlayan televizyon ekranlarında Kahraman Babam SHOW TV izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran ve senaryosu ile de pazartesi akşamlarına damga vuran yapım yine ilgiyle seyredilecek. Yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kahraman Babam 5. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Kahraman Babam 6. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

TV 05.07.2021, 08:20 Burak ZİHNİ
Kahraman Babam 5. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Kahraman Babam 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yaz boyunca da izleyicilerin karşısına çıkacak Kahraman Babam'da büyük heyecan yaşanacak. İlk bölümü izleyenlerin gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Kahraman Babam 5. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Kahraman Babam 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz.


 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kızıyla kendi evinde vakit geçiren Uğur dünyanın en mutlu insanıyken şimdi de onu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Zehra’nın oyununa gelmiştir. Ömrüm babası ile Zehra arasında sıkışıp kalmıştır. Yaşadıkları Zehra ve Cem’in büyük bir bedel ödemelerine neden olacaktır. Kızı için çabalayan Uğur’la vakit geçirdikçe onun samimiyetine inanan Yonca, Uğur’a destek olmaya başlamıştır. Profesyonelce yardım ettiği Uğur’a karşı farkında olmadan başka türlü de bir yakınlık duymaya başlamıştır. Hisleri hiç karşılıksız değildir. İlker Adalet’in anlattıklarıyla yıkılır. Menekşe’nin kendisine yalan söylediğini öğrenmiştir. İlker ve Menekşe bu yüzden birbirlerine girer. İkili arasında gerilim tavandır. Bu arada Yavuz’un Tolga’yla henüz işi bitmemiştir. Samimiyeti arttırmak niyetiyle Menekşe’yi ve ailesini akşam yemeğine davet eder. Tolga’nın Furkan’la karşılaşması Ayşe’yi ve Menekşe’yi zor duruma düşürecektir. Ayşe yemeğe engel olabilecek midir? Yavuz’un planının sekteye uğraması B planını devreye sokmasına neden olacaktır. Yavuz yine parayı kullanarak kundak işinden kalan tüm pürüzleri çözmeyi planlamıştır. Ancak yaptığı hamle Uğur’u durdurmak yerine daha da hırslanmasına neden olur. Uğur çeteyle bağlantı kurabileceği yerin kebapçı olduğunu keşfetmiştir artık. Karısının katilini bulmak uğruna hayatını, mesleğini, her şeyini kaybetmeyi göze almak üzeredir.


Show TV Cam Kahraman Babam 5. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Kahraman Babam 5. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek.Kahraman Babam'ın 5. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Kahraman Babam 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Kahraman Babam'ın 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?