Konuşanlar Nil kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi Konuşanlar'ın 43. bölümü EXXEN'deki yerini aldı. Milyonlarca kişinin izlediği programın bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerinden biri de Nil'di. Peki, Konuşanlar Nil kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 26.11.2021, 06:47 26.11.2021, 07:19 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Nil kimdir? Instagram hesabı var mı

Hasan Can Kaya'nın sunumu ve keyifli konuklarının katılımıyla milyonlara ulaştığı Konuşanlar 2. sezonunda da yoluna emin adımlarla yoluna devam ediyor. 26 Kasım Cuma günü 43. bölümüyle EXXEN'de yayınlanan gösteri yine birbirinden komik anlara sahne oldu. Sahneye çıkan isimler de merak konusuydu ve Nil de adından en çok söz ettirecek isimlerden biri olarak göze çarptı. Peki, Konuşanlar Nil kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor. Konuşanlar Nil kimdir?

Hardal rengi kısa bir elbise ile gösteriye katılan ve güzelliği ile ilk andan itibaren dikkat çekmeyi başaran Nil, ODTÜ öğrencisi. Havaıcılık ve Uzay Mühendisliği bölümünde öğrenim görüyor. Okulu Kıbrıs'ta. Bir futbolcuyla evlenmek istiyor. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Nil

Konuşanlar Nil

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?