Konuşanlar Zeynep kimdir? Zeynep Yılmaz Instagram hesabı ve fotorğafları

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu olma özelliğini sürdüren Konuşanlar'ın 2. sezon 25. bölümü ekranlara geldi. Gösteride yer alan konuklar izleyenlere kahkaha tufanı yaşatmayı sürdürürken bu hafta en çok araştırılan isimlerden biri de Zeynep Yılmaz oldu. Peki, Konuşanlar Zeynep kimdir? Zeynep Yılmaz Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 10.06.2021, 15:03 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Zeynep kimdir? Zeynep Yılmaz Instagram hesabı ve fotorğafları

Hasan Can Kaya'nın sunumyla milyonlara ulaşan ve sürekli rekorlar kıran Konuşanlar yepyeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Salı fragmanı ve bugün de shot görüntüsü paylaşılan programda katılım sağlayan isimlerin anlattıkları anılar kadar Instagram hesaplarından Kaya'ya gönderdikleri mesajlar da olay oluyor. Bu hafta ise bilet konusundaki sitemini farklı bir şekilde dile getiren izleyici kendini ele verdi. O isim Zeynep Yılmaz'dı. Güzel konuşan hakkında araştırmalar başladı. Peki, Konuşanlar Zeynep kimdir? Zeynep Yılmaz Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Konuşanlar Zeynep kimdir?

Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı shot görüntülerinde başaran Zyenep Yılmaz gösteriye gelmeden önce Hasan Can Kaya'ya bilet için gösterdiği tepki ile herkesi güldürdü. Kaya'nın mesajlarından tandığı güzel konuşanın cevapları sonrası salondaki herkes güldü. Kendisi Antalyalı. Bahçeşehir Üniversitesi'nde okuyor. Instagram hesabı dışarıya kapalıdır. Twitter hesabında ise Hasan Can Kaya ile olan fotoğrafını paylaşıp 'Komiktin' notunu iliştirdi.

konuşanlar zeynep

 

Konuşanlar Zeynep

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138