Masterchef Barış Kaçalin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef'te başlayan yeni sezon tüm hızı ile sürüyor. Geçen haftadan bu yana kendilerini gösteren onlarca yarışmacı adayı arasında Barış Kaçalin de vardı ve kendisi hakkında araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Masterchef Barış Kaçalin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 04.07.2021, 23:48 Burak ZİHNİ
Masterchef Barış Kaçalin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Barış Kaçalin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Barış Kaçalin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Barış Kaçalin kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Barış Kaçalin kızılcık soslu somon hazırladı. 19 yaşında. Aslen Rizeli. Ailesinde birçok aşçı olduğunu ifade etti. Rize'deki bir restoranda çalışıyor. Instagram hesabo @bariskacalin'dir. Sempatik tavırları ile dikkat çekti. Başarılı olamazsa Rize'ye dönemeyeceğini söyledi.

Masterchef Barış Kaçalin 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?