Masterchef Emre Büber kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yepyeni bir sezona merhaba diyen Masterchef'te 1. eleme turu tamamlandı. Birbirinden iddialı yarışmacı adayları arasındaki son isimlerden biri Emre Büber olarak açıklandı. Elde edeceği karar merak konusu olan genç şef adayı hakkında araştırmalar da başladı. Peki, Masterchef Emre Büber kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 23:49 Burak ZİHNİ
Masterchef Emre Büber kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Emre Büber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Emre Büber olarak açıklandı. Peki, Masterchef Emre Büber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Emre Büber kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Emre Büber Avusturya'dan yarışmaya katılıyor. 26 yaşında. Aslen Konyalı. Masterchef'e şampiyon olmak için geldiğini ifade etti. Ailesinden dedesi 1969'da Avusturya'ya gitti. Emre de Avusturya'da doğdu ancak 12 yaşında Türkiye'ye geldi. 19 yaşında da Avusturya'ya geri döndü. İş bulamadığı için aşçılığa başladı. Instagram hesabı @emres.kitchen'dir. 1 çocuk babası.

Masterchef Emre Büber

Yorumlar (1)
Mesut 1 gün önce
Emre büber Konya nin BOZKIR İlçesindendir.
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?