Masterchef Emre Özmen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan sezonların en yenisiyle ekranlardaki yerini alan Masterchef'te yarışmacı adaylarının puanları verilmeye devam ediliyor. Birbirinden iddialı isimlerin jüri karşısına çıktığı zorlu maratonda Emre Özmen de yerini aldı ve jüri karşısındaki sınavından geçmek için kolları sıvadı. Kendisi hakkında da sorgulamalar başladı. Peki, Masterchef Emre Özmen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 30.06.2021, 21:16 30.06.2021, 21:26 Burak ZİHNİ
Masterchef Emre Özmen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Emre Özmen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Emre Özmen olarak açıklandı. Peki, Masterchef Emre Özmen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Emre Özmen kimdir?

Ankara doğunlu olan Emre Özmen aslen Gaziantepli. Ancak Amerika'da California'da büyüdü. 16 sene yaşadıktan sonra 4-5 yıl da New York'ta kaldı. Uzun süre yurt dışında kalmasına rağmen Türkçe konusunda fire vermemesi Somer Şef tarafından beğenildi. Instagram hesbaı bilinmemektedir.

Masterchef Emre Özmen

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138