Masterchef Kübra Ağdeniz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Birbirinden iddialı şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına mücadele verdiği Masterchef'te heyecan tüm hızı ile sürüyor. Her anı lezzet ve eğlence dolu yarışmada zaman zaman hüzün de hakim oluyor ancak rekabet bitmiyor. Kendisini milyonlar önünde kanıtlamak isteyen isimler arasında Kübra Ağdeniz de vardı. Kendisi hakkında araştırmalar da başladı. Peki, Masterchef Kübra Ağdeniz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 03.07.2021, 22:26 03.07.2021, 22:36 Burak ZİHNİ
Masterchef Kübra Ağdeniz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Kübra Ağdeniz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Kübra Ağdeniz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Kübra Ağdeniz kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Kübra Ağdeniz İstanbul Ümraniye'den katıldı. 33 yaşında. Hayallerine giden yolda 3 evetle ilk adım atmak istediğini ifade eden Ağdeniz aslen Ağrılı. Aslında pastacı olan genç yarışmacı performansıyla geçer not alabilmek adına yemeğini hazırladı. Instagram hesabı bilinmiyor.

Masterchef Kübra Ağdeniz 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138