Masterchef Şenay Bayram kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Yeni sezonunun 3. bölümüyle yayınlanan Masterchef Türkiye'de heyecan devam etti. Yarışmacılar hünerlerini sergilemeyi sürdürüyor. Yarışmacı olabilmek ve şefliğe doğru adım atmak isteyen birbirinden hamarat ve iddialı isimler arasındaŞenay Bayram da vardı. Kendisi hakkında da araştırmalar yapılıyor ve bilgiler öğrenilmek isteniyor. Peki, Masterchef Şenay Bayram kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 28.06.2021, 20:52 28.06.2021, 21:23 Burak ZİHNİ
Masterchef Şenay Bayram kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Şenay Bayram kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nergiz Veliyev olarak açıklandı. Peki, Masterchef Şenay Bayram kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Şenay Bayram kimdir?

Birbirinden iddialı yarışmacı adayları arasına girmeye çalışan Şenay Bayram 32 yaşında. Şırnak'tan geldi. Yemek yapmayı çok sevdiğini ancak yiyenlerin aldığı keyfi kendisini daha da sevindirdiğini ifade etti. Eski bir judocu olan Bayram Türkiye şampiyonu ve dünya üçüncülüğü yaşadı. Bu başarılar jüriyi heyecanlandırdı ve alkışlattırdı. Şırnak'ta beden eğitimi öğretmenliği yapıyor.

Masterchef Şenay Bayram 

Yorumlar (1)
Pınar 1 ay önce
Şenay muhteşemdin seni kaybettiklerine pişman olacaklar ????
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?