Masterchef Sergen Özen kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Eli yetenekli, kalbi mutfakta atan ve ruhu yemekle doyan şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele ile Masterchef'teki zorlu maraton sürüyor. Birbirinden iddialı isimlerin kendilerini kanıtlamak adına hünerlerini sergilediği yarışmada Sergen Özen de jüri karşısına çıkarak geçer not almaya çalıştı. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Peki, Masterchef Sergen Özen kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 03.07.2021, 22:37 03.07.2021, 22:46 Burak ZİHNİ
Masterchef Sergen Özen kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Sergen Özen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Sergen Özen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Sergen Özen kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Sergen Özen geçen sezon katıldığı yarışmada yaptığı yemeğe sos eklemeyi unutunca elenmişti. 'Yarım kalan hesabımı kapatmaya geldim' diyen Sergen 25 yaşında. Tekirdağ'da köftecilik yapıyor. 9 senedir mutfakta. Balık tutmayı çok seviyor. @sergenozn Instagram hesabıdır.

Masterchef Sergen Özen 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?