Masterchef Ümit Asil Berber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Üç jüri üyesinin karşısına çıkan yarışmacıların performanslarını sergilemeye devam ettiği Masterchef'te yeni isimler mutfağa çıkmayı sürdürüyor. Birbirinden iddialı şef adaylarının hünerlerini ortaya koyduğu zorlu maratonda yarışacak isimlerden biri de Ümit Asil Berber olarak açıklandı. Kendisi hakkında da sorgulamalar gerçekleştiriliyor. Peki, Masterchef Ümit Asil Berber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 22:10 27.06.2021, 22:38 Burak ZİHNİ
Masterchef Ümit Asil Berber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ümit Asil Berber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ümit Asil Berber olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ümit Asil Berber kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Ümit Asil Berber kimdir?

Aslen İzmir Gözrepeli olan Ümit Asil Berber Bodrum'da yaşıyor. Emlak alım satım yapıypr. Gümüşlük'te de annesi ve teyzesinin takılarını satıyor. Profesyonel mutfak kariyeri yok ancak küçük yaştan bu yana yemek yapıyor. Komilik olarak girdiği mutfaktan sonra yarışmada kendini kanıtlama fırsatını geri çevirmek istemiyor. Jüriye kendisini kanıtlamak amacında. Hayatın cesırları sevdiğini ve onlara şans verdiğini söyledi. Instagram hesabı bulunnmuyor.

Masterchef Ümit Asil Berber

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?