Masum 247. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 24 Kasım Salı

Kanal 7'nin öğle sonrası kuşağında sevilerek izlenen Hint dizisi Masum'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Binlerce kişinin ekrana kilitlendiği ve soluksuz izlediği yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırıılıyor. Haberimizde Masum 247. bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

TV 23.11.2020, 06:13 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 247. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 247. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Masum 247. bölüm özeti

 Kokila’nın Radha ile Umang’a büyük anne ikisine büyük bir sürpriz hazırladığını söylemesi ile başlar. Tabi ki asıl amaç Tripti’nin artık kıskançlıktan kudurup, gerçekleri haykırmasını istemek. Kokila Tripti’nin foyasını ortaya çıkartmak için Tirpti’ye görücü bulacak. Umang ise foyası ortaya çıkmasın diye sesini çıkartamasa da Tirpti zaman zaman gerçekleri haykırmak isteyecek. Raşi Kokila’nın söylediği sürprizi herkesten önce görmek için Tolu ve Molu’ya bakmaya gidiyor numarası yapıp, büyük annenin sürprizini görür. Romantik bir oda ve her yer gül ve mumlarla süslenmiş olduğunu gören Raşi kıskanır. Rashi, odayı görünce şok olur ve Kokila’nın niçin bunu yaptığını öğrenmeye karar verir. Umang da neyin başına geleceğini bilmediği için çaktırmadan telefonla görüşmem gerek deyip salondan ayrılır. Kokila mutfağa gidip Tripti’den Radha’yı odasına kadar götürmesini ister. Radha odayı görünce çok mutlu olur. Yanında ki Tripti’ye teşekkür ederken, Tripti her ne kadar çaktırmasa da sinirle odasına gider. Gopi ise Radha’yı kurtarmak isterken Umang’ın koynuna atmanın ne derece tehlikeli olabileceğini Kokila ile paylaşır. Kokila ise Tripti’nin buna asla müsade etmeyeceğini söyler. Tripti, Umang’a hemen odasına gelmesi için mesaj atar. Eğer odasına gelmez ise her şeyi Kokila’ya söyleyeceği konusunda tehdit eder. Tabi Umang Radha’ya yalan söyleyerek odadan ayrılır. Gopi Umang çıktıktan sonra odaya girip, Umang Tripti’nin odasına gittiğini söyler. Radha da Umang’ın peşinden odaya gider. Tripti ile Umang’ın sarıldığını görünce şok olur. Umang hemen mevcut durumu şu yalanla kurtarır. Masum 247. bölüm özeti devam ediyor. “Radha canım Tripti’nin rahmetli kocasını özlediğini ve depresyonunda intihara teşebbüs ettiğini ama neyse ki  onu kurtarmak için tam zamanında yetiştim. Bak bıçak da orada duruyor” Diyerek Radha’yı yeniden kandırmayı başardığı sırada Gopi araya gidip ikisi arasında normal bir ilişki olmadığını söylediği anda Radha Umang’ın arkasında durup, Umang’dan nefret ettiği için böyle şeyler söylediğini ama buna inanmadığını söyler.
Masum genel konusu

Rada Gopi’yi öldürmeye karar verdi. İlk denemesi Ahem yüzünden başarısızlıkla sonuçlandı. Urmila Kinjal ile Dawal’ın arasını açmak için elinden geleni yapıyor. Kinjal Dawal’ın gömleğini ütüler. BU sırada mutfağa gider. Urmila bunu fırsat bilerek ütüyü elbisenin üzerine bırakır. Dawal odasına gelince elbisesini yanmış görür ve Kinjal’i çağırır. Kinjal ütüyü kenara koydum derken Urmila gelir ve onu dikkatsizlikle suçlar. Çocukların eğlenmesi için Modi ailesi hazırlık yaparken Ahem de etrafı içleri çikolata dolu balonlarla evi süsler. Rada da içi cam kırıklar ile dolu bir balon hazırlar. Ahem yerde büyük bir balon görür ve onu da baş köşeye asar. Savita torunlarıyla gelir ve gösteri başlar. Herkes dans ederken sıra Ahem ve Gopi’ye gelir. Balonun altında dans ederlerken Rada da balonu patlatmaya çalışır. Ancak başaramaz. Mira, Gopi’den en büyük balonu vermesini ister. Gopi balonu almaya çalışırken Rada sapanla balonu patlatır. Gopi’nin üzerine bir anda cam kırıkları düşer. Gopi’nin kolu kanar. İlk müdahaleyi Ahem yapar. Urmila Kinjal ile Dawal’ı ayırmak için yataklarının vidasını gevşetir. Elinde vidayla dolanırken Madu onu görür ve ne yaptığını sorar. Urmi bir şey söylemeden ayrılır. Rada Gopi’nin mehendisini(kına) yaparken Umang’ı düşünür ve sinirlenir. Gopi kına çabuk kuruun diye ısınmasını ister. Rada daha önce öldürücü bir madde karıştırdığı ısıtıcıyaı yakar. Isıtıcıdan çıkan duman yavaş yavaş Gopi’yi zehirlemeye başlar. Koki uzun zamandan beri Gopi’yi göremediğini söyleyerek kontrole gider. Gopi bayılırken Koki onu görür ve herkesi çağırır. Ahem yüzüne su döker ancak nafile. Rada pis pis sırıtırken Gopi gözlerini açar. Herkes onun çok yorulduğu için bayıldığını düşünürken Raşi Rada’dan şüphelenir. Gece 12'de Raşi’nin odasına tüm Modi dolar ve doğum gününü kutlar. Raşi doğum gününün unutulduğunu düşünürken böyle bir sürprize çok sevinir. Urmi’nin evi gece yarısı Kinajl’in sesiyle ayaklanır. Kinjal yatağın eskidiği için kırıldığını söyler. Madu onu Urmi’nin kırdığını söyler. Sabah odayı dikizlerken elinde vidalarla gördüğünü söyler. Aralarında tartışma çıkınca Dawal erkeklerin salonda birlikte yatacaklarını söyler. Urmi planının başarılı olmasından mutlu. Gopi hamile olduğunu anlar ve bunu bir sürprizle açıklamayı düşünür. Kinjal de hamile olduğunu Urmi’nin evinde açıklarken çok mutludur. Kinjal ve Urmi ailesi Modi evine gelirler. Gopi de sürprizini açıklamak üzeredir ve eliyle hamile işareti yapar. Kinjal onun yanına gelir ve hamile olduğumu nereden anladın diye ona sarılır. Tüm Modi Kinjal’i kutlarken Urmi rahatsız olur. Ahem ve Gopi Mira’nın evlendiğinde evden ayrılacağını düşünerek şimdiden üzülürler. Rada onların eksik yönünün Mira olduğunu düşünerek ona zarar vermeyi düşünüyor. Gopi hamile olduğunu Ahem’in yemek kabına koyar. Ancak yazının başına bir sürü iş gelir ve sonunda Meti’nin süpürgesiyle çöpe atılır. Rada Mira’yı çikolata ile kandırır ve onu depodaki ayağı kırık dolaba gönderir. Masum 22 Kasım Özeti sona erdi. 


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?