Masum 452. bölüm izle – 17 Haziran 2021 Perşembe tek parça Masum yeni son bölüm izle

Kanal 7'nin Hint yapımında yeni bölüm heyecanı var. Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Masum'da yeni bir gün daha ekranlara geldi ve geride kaldı. Hindistan'ın en başarılı yapımları arasında yer alan yapımda bir sonraki gün yaşanacaklar bir kez daha araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 17 Haziran Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 16.06.2021, 07:00 Burak ZİHNİ
Masum 452. bölüm izle – 17 Haziran 2021 Perşembe tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 452. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 452. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.



Masum 452. bölüm özeti

Kokila Jaggi’nin serbest kaldığını öğrenmişti. Buna karşılık olarak mahkemeye başvurmuş ve kefaletin kaldırılmasını istemiştir. Mahkeme günü geldiğinde Gopi ve Kokila karşı karşıya gelir. İki zıt kutup gibi birbirlerine nefretle bakarlar. Kokila oğlunu öldürdüğünü düşündüğü Jaggi’nin tekrar hapse dönmesini ister. Gopi ise Jaggi’nin suçsuzluğundan emindir. Gopi Jaggi savunuyor! Mahkeme günü geldiğinde Gopi ve Kokila karşı karşıya gelir. İki zıt kutup gibi birbirlerine nefretle bakarlar. Kokila oğlunu öldürdüğünü düşündüğü Jaggi’nin tekrar hapse dönmesini ister. Gopi ise Jaggi’nin suçsuzluğundan emindir.

Mahkeme başlarken Gopi ve Jaggi cephesinde aksilikler yaşanır. Jaggi’nin avukatı mahkemeye gelmez. Bunun üzerine Gopi Jaggi’yi savunmak için mahkemeden izin ister. Hakim Gopi’nin savunma yapabileceği kararını verir ve mahkeme başlar.

Gopi kefalet davasını kazandı! Savunmaya başlayan Gopi Jaggi’nin suçsuz olduğuna dair tanık olduğunu hakime sunar. Tanığın ifadeleri doğrultusunda o gün Ahem’in taksiye bindiğini ve Jaggi’nin çarptığı araçta bulunmadığını anlatır.

Kokila’nın avukatı karşı tarafı karalamak için Gopi’nin kişisel hayatını ortaya dökmek ister. Onun bir çok evlilik yaptığını ve sözünün güvenilir olmadığını söyler. Ancak Koki Gopi’ye ne kadar karşı olsa da bu denli bir suçlamaya müsaade etmez.

Gaura Chanda’yı öldürdü! Mahkeme devam ederken diğer tarafta ise Gaura ölüm saçmaya devam eder. Bu sefer yoğun bakımda olan Chanda’nın yanına gider. Oksijen maskesini çıkartarak onun nefessiz kalmasını sağlar. Gaura’nın bu hareketi Chanda’nın ölümüyle sonuçlanır.

Mahkeme de ise Daram’ın gelişi olayların seyrini değiştirir. Gopi tanığını kürsüye çıkararak olayları anlatmasını ister. Daram Ahem ile takside konuştuğunu söyler. Ardından Ahem’in gerçek katilinin kendi çalışanlarından biri olduğunu aktarır. Elde ettiği delilleri de müfettiş ile paylaştığını sözlerine ekler.

Daram’ın bu sözleri üzerine hakim kararını verir. Jaggi’nin kefaleti devam edecektir. Gopi davayı kazanırken Kokila kaybetmiştir.

Gopi Gaura’yı gördü! Bunca olaydan sonra Gopi uzun süredir gitmediği kızlarının yanına gider. Orada Gaura ile karşılaşınca şoke olur. Ev halkı Gaura konusunda Gopi’yi teskin etseler de Gopi onun güvenilmez biri olduğundan emindir. Kızlarının aklının yıkandığını ise çoktan fark etmiştir.

Gopi Jaggi’yi alarak karakola gider. Ahem’in asıl katili için aramaların yapılmasını talep eder. Zira asıl katil yakalanmazsa mahkeme Jaggi’nin aleyhine dönebilir. Müfettiş ilanlar hazırladığını söyleyerek ikiliyi rahatlatır. Ancak Gaura’nın adamı polislerden birine para vererek afiş fotoğraflarını Jaggi’nin resmini değiştirtir. Jaggi bu yüzden halktan dayak yer.

Katil yakalandı! Ertesi gün Jaggi’nin davası devam eder. Gopi savunmada yine harikalar yaratır. Jaggi dövülürken gördüğü polis memurunu kürsüye çağırır ve ona afişleri değiştirdiğini itiraf ettirir. Bu Jaggi’nin savunması için oldukça iyi bir yolda olduklarının kanıtı olur.

Gaura ise katili gizlice ülkeden kaçıracak bir plan yapar. Jaggi ise şans eseri katile denk gelip onu takibe alır. Ve yakalayıp karakola getirmeyi başarır.Tabi Jaggi’nin bu davranışı mahkemenin son aşamasında Gopi’yi zora sokar. Kararın açıklanması gerekirken Jaggi ortalıkta yoktur ve bu onun suçlanmasına sebep olabilecek bir hatadır.

Gaura’dan ilginç hamle! Jaggi’nin mahkemeye yetişmek için aceleci davranması katili elinden kaçırmasına sebep olur. Jaggi salona girip hakim karşısına çıkar ancak katil ortalıkta yoktur. Herkes her şeyin bittiğini düşünürken Gaura katille mahkemeye girer.

Shravan katili yakalamış ve getirmiştir. Katil tüm suçları kabul edip mahkemede anlatır. Böylelikle Jaggi aklanır. Gaura’nın katilin ailesine yönelik tehditleri katilin onun adını vermesini engeller.

Jaggi’nin suçsuzluğundan en büyük pişmanlığı ve utancı duyan Kokila olur. Koki Jaggi ve Gopi’den af dileyerek beyaz bir sayfa açmak istediğini ikisine de söyler.



Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?