Masum 455. bölüm izle – 20 Haziran 2021 Pazar tek parça Masum yeni son bölüm izle

Kanal 7'nin Hint yapımında yeni bölüm heyecanı var. Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Masum'da yeni bir gün daha ekranlara geldi ve geride kaldı. Hindistan'ın en başarılı yapımları arasında yer alan yapımda bir sonraki gün yaşanacaklar bir kez daha araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 20 Haziran Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 19.06.2021, 07:29 Burak ZİHNİ
Masum 455. bölüm izle – 20 Haziran 2021 Pazar tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 455. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 455. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 455. bölüm özeti

Gaura’nın hamilelik oyunu gün yüzüne çıkmıştı. Ancak Modiler tüm bunların arkasında kimin olduğunu öğrenememişlerdi. Vidya Gaura’ya kızıyor! Diğer tarafta ise Gaura oyunlarına devam eder. Chanda’yı tekrar Mera ve Daram’ın üzerine yollar. Chanda bebekleri alarak Mera’yı üzer. Vidya Chanda’nın bu derece Mera’ya haksızlık etmesine çok kızar.

Onun yanına giderek neden böyle davrandığını sorar. Chanda tüm bunları Gaura’nın ona yaptırdığını Vidya’ya anlatır. Bu esnada Gaura odaya girince Vidya ona kızıp odadan çıkar. Gaura Chanda’nın boşboğazlık etmesine sinir olarak onun canını yakar.

Urvaşi’nın kıskançlıkları! Ardından sabretmesini söyler. Daram’ın servetini ele geçirdikten sonra herkesten intikamını alacağını ve Chanda’yı da paraya boğacağını anlatır. Chanda para lafını duyunca Gaura’nın emrinde hareket etmeye devam eder.

Modi konağında ise Jaggi yeni iş bulmuştur. Konakta mutluluk hakimken Pari yine ortalığı karıştırır. Jaggi’ye sahte bir arama yaparak onu acele ettirir. Urvaşi oğluna tatlı yedirip göndermek ister. Bu esnada Pari Koki’ye tatlıyı verip onun yedirmesini sağlar.

Urvaşi Kokila’ya kızar. Onun oğlunu elinden almaya çalıştığını düşünür. Urvaşi hışımla Koki’ni karşısına gelir ve ona okkalı bir tokat atar. Herkes şaşkınlık içinde Urvaşi’ye bakar. Böylece Pari ikilinin arasını bozmayı başarmış olur.

Bebişlerin isim töreni! Urvaşi ve Kokila arasındaki gerilim artar. Gopi Kokila’yı avuturken Jaggi ise annesine yanlış bir şey yaptığını söyler. Bu arada Daram ve Mera’nın bebeklerinin isim töreni olacaktır. Herkes yavaş yavaş Daram’ın konağına gitmek için hazırlanırlar.

Gopi oldukça güzel mavi bir sari giyer. Makyajını da ona uygun yapar. Jaggi Gopi’yi görünce şaşkın aşıklar gibi büyülenir. Gözlerini Gopi’den alamaz. Gopi ise gülücükler saçarak Jaggi’nin aklını başından almaya devam eder.

Bu güzel anlar Gopi’nin sarisinin Jaggi’nin düğmesine takılmasıyla daha da romantikleşir. İkili arasında anlamlı ve kaçamak bakışlar oluşur.

Bebeğin ismi Ahem! Tüm bu güzel anlardan sonra herkes isim töreni için Daram’ın konağına gider. Konak oldukça güzel süslenmiştir. Bu güzel havanın ardında ise Gaura kirli planlar yapmaya devam eder. Öncelikle Chanda’ya uyku ilacı içirme fikrini atarak Mera ve Vidya’nın güvenini tekrar kazanmak ister. Tabi kağıda yazdığı notla Chanda’ya haber de verir.

Chanda ortalıkta yokken isim töreni başlar. Vidya bebeklere isim koyar. Erkek bebeğin ismini Ahem koyması ise Kokila’yı ve Gopi’yi oldukça duygulandırır. Bu jest herkesi memnun eder.

Gaura Urvaşi’ye saldırdı! Gaura’nın planı doğrultusunda Chanda aşağı inince ani bir sessizlik oluşur. Çünkü Modiler Chanda’nın öldüğünü zanneder. Chanda Daram ile evlendiğini söyleyerek ortalığın tadını kaçırmak ister. Ancak Daram töreni Chanda ile yapıp sinduru ona sürse de Modiler bu güzel anı bozmamak için Mera’yı destekler.

Gaura kızgınmış gibi davranarak odasına gider. Bu arada Urvaşi’de onun arkasından gider. Amacı Gaura’ya geçmişte Jaggi’nin suçlusunu getirdiği için teşekkür etmektir. Ancak Urvaşi odaya girince gördüğü manzara karşısında şoke olur. Gaura sakat değildir ve ayakta duruyordur.

Üstelik Gaura Urvaşi’yi fark etmeyerek tüm Modilerden intikam alacağını da söyler. Urvaşi duydukları karşısında şoke olup odadan çıkmaya çalışırken Gaura onu fark eder. Urvaşi’nin kafasına vuran Gaura onun odadan çıkmasını engeller. Urvaşi bayılırken Gaura intikamını kimsenin engel olamayacağını söyler.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?