Masum 488. bölüm özeti oku ve fragmanı – 23 Temmuz 2021 Cuma tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen Hint dizisi olan Masum'da yeni bir bölüm daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yapımda yaşanacak yeni olaylar ilgiyle ve sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süren yayın hayatıyla yüzlerce kez seyircilerin karşısına çıkmaya devam ettiren Masum'un yeni gününün neler getireceği haberimizde yer alıyor. İşte Masum 488. bölüm özeti ve fragmanı...

TV 22.07.2021, 07:19 Burak ZİHNİ
Masum 488. bölüm özeti oku ve fragmanı – 23 Temmuz 2021 Cuma tek parça Masum yeni son bölüm izle

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 488. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 488. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 488. bölüm özeti

Kokila ve Gopi aynı koğuşu paylaşırken Bavani de Mira’yı öldürmeye çalışmaktan aynı koğuşa gelmiştir. Hindistan’da başka koğuş yok herhalde. Bavani içerideki Kokila’ya her fırsatta eziyet ederken diğer mahkumları da yanına almıştır.

Mira ve Vidya hapishaneye ziyarete giderler. İçeri koğuşa kadar girmeyi başarırlar. Bavani başını kapatır ve onların üzerine biber tozu atar. Vidya ve Mira gözlerini açtıklarında Bavani ile karşılaşırlar. Mira onu defalarca tokatlarken diğer mahkumlar tepki verir. Bavani tüm Modi’yi hapse göndereceğini söyleyerek tehdit eder. Mira ve Vidya tapınağa giderler. Mira Gopi ve Koki’nin hapisten çıkması için 1000 basamaklı merdiveni çıkacağını söyler. Mira acı çeke çeke çıkmaya başlar nacak tamamlayamaz. Vidya onu eve götürür. Samira’nın Modi ailesi ile restleşmesi sonucu Urmila ve diğerleri Sita’yı manken yarışması için hazırlamaya başlar. Ancak bu Pinku, Daima ve Samira’dan gizlenir. Jagi Sita ile birlikte ziyarete gider. Koki ve Gopi Sita’yı manken gibi görünce şok olurlar. Jagi yakında yapılacak manken yarışmasını hatırlatır. Sita’nın bu yarışmada Samira ile yakınlaşacağını ve bütün sırlarını öğreneceğini söyler. Kokila ve Gopi Sita’yı şöyle bir süzer ve moda ile ilgili bilgiler verirler. Jagi bu kadar şeyi nereden bildiklerine şaşırır. Güzellik yarışmasına Pinku ve Riki ile gelen Samira büyük bir kibirle etrafına bakar. Bu sırada bir araba durur. Tüm gazeteciler güzellik kraliçesi Sia Kapor’un geldiğini söyleyerek arabanın etrafına toplanırlar. Jagi koruma kılığında arabadan iner ve Sita’yı indirir. Sita’yı görenlerin ağzı açık kalırken Pinku mücadelenin çok çetin olacağını söyler. Riki Sita’yı görmek için odasına gider. Jagi onu durdurur ve onu kovar. Bir daha buralarda görürse ağzını kıracağını söyler. Sia ve Samira podyuma çıkarlar. Sia’nın güzelliği Riki’yi bile büyülerken ilk etabı Sia kazanır. Riki Sia’nın Sita olduğunu söyler. Samira Sita topuklu ayakkabı bile giymeyi bilmediğini, burada nasıl yarışacağını söyler. 2. etapta yarışmacılara bazı sorular sorulur. Sita verdiği cevapla herkesin alkışını alır. Ardından Sia birinci olarak açıklanır. Kokila ve Gopi Sia taç giyerken onu izliyorlar. Masum 488. Bölüm Özeti 23 Temmuz sona erdi.
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?