Ramo 21. bölüm tek parça full izle! Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı

SHOW TV'nin kısa sürede binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen ve her bölümü ile de reyting sonuçlarında zirveye oynayan dizisi Ramo'da yeni bölüm izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizide yaşanacak her olay sabırsızlıkla beklenirken kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için birçok seyretme alternatifi bulunuyor. Ramo 20. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 21. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

TV 20.11.2020, 07:52 Burak ZİHNİ

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Ramo'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Ramo 21. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.
 


Ramo 21. bölüm özeti

Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Ramo, bütün ailesinin öldürüldüğünü düşünüyordur ve hiç bilmediği bir yerde kendine gelmiştir. Karşısına çıkan adamlar ise Ramo’dan ailesi karşılığında hiç beklemediği bir şey isterler; birini öldürmek. Oysa Ramo kiralık katil değildir. Diğer yandan Cihangir ve adamları Ramo’nun peşindedir. Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Hiç beklemediği bir anda Sibel de ailesini ve Hasan’ı kurtarmak isteyen Ramo’ya açıktan yardım etmeye başlar.


Show TV Ramo 21. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Ramo 21. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Ramo'un 21. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Ramo'un 22. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Ramo oyuncuları ve karakterleri

Murat Yıldırım - Ramo

Esra Bilgiç - Sibel
İlker Aksum - Hasan
Yiğit Özşener - Yavux
Görkem Sevindik - Boz
İdil Fırat - Fidan
Cemre Baysel - Fatoş
İlhan Şen - Neco
Rüzgar Aksoy - Halef
İlkay Kayku - Neslihan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?