Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ekim Pazartesi STAR TV Youtube canlı izle! Mira ve Fırat evlenecek mi?

STAR TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Sabahın Sultanı Seda Sayan'da 10'uncu hafta başlıyor. Bugün yine birbirinden önemli konukları, olayları ve dosyalarının yanı sıra evlilik yolunda adım atmak isteyen gençlere el uzatacak güzel sunucu Seda Sayan ilgiyle seyredilecek. Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ekim Pazartesi STAR TV Youtube canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor

TV 25.10.2021, 08:56 25.10.2021, 09:23 Burak ZİHNİ
Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ekim Pazartesi STAR TV Youtube canlı izle! Mira ve Fırat evlenecek mi?

Güzel şarkıcı ve sunucu Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı haftanın beş günü yayınlanmaya devam eden Sabahın Sultanı'nda yeni haftanın ilk günü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Milyonların izlediği bir program haline gelen canlı yayınların gündeme oturacağı haftada yine herkes televizyon başıan kilitlenecek. Mira ve Fırat'ın evlenip evlenmeyeceği merak konusu haline geldi. Yabancı gelin hikayesinin kördüğüme döndüğü Mira ve Fırat kavuşabilecek mi? Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ekim Pazartesi STAR TV Youtube canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor


 

Mira ve Fırat evlenecek mi?

Cuma günü yayınlanan 45. bölümde Mira ile Fırat, Fatma Hanım'dan helallik almak istedi ama başarılı olamadı. Fatma Hanım oğluna "Ya o kız ya da ben" resti çekti. Türkiye'nin konuştuğu bir birliktelik haline gelen Mira ille Fırat ikna edebilmek adına çok şey denediği anlarda herkesi hüzünlendirdi. Mira, Fatma Hanım'ın elini öpme isteği reddedilince ağladı. Fırat da annesine tepki gösterdi. Seda Sayan "Kırk kat yabancı olsa insan elini verir yahu" tepkisini gösterdi. Mira sonrasında yayına gelmedi. Fırat ona ulaşamadığını söyledi. 

Beran ve Akile evlenecek mi?

Beran da Fırat gibi yayına tek katıldı. Ailesinin daha önce evlenmesi sebebiyle istemediği Akile için stüdyoya gelen Beran büyüklerin ikna edebilmek adına çaba gösterdi. Annesi Beran'a "Evlenirsen reddederim" dedi. Sosyal medyada tanışan çiftin evlenip evlenmeyeceği merak konusun ve bugün de ilgiyle izlenecek.


 

seda sayan


 


Sabahın Sultanı Seda Sayan 25 Ekim Pazartesi izle 

Başarılı sunucu Seda Sayan stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. STAR TV'de yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programını internetten www.startv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.


seda sayan


 

STAR TV hakkında

Aysel Gürsaçer (d. 30 Aralık 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 30 Aralık 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?