Şef Akademi Sevda kimdir? Sevda Banu Tosun Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Şef Akademi'de yarışmacılar belirlenemeye devam ediyor. Hünerlerini sergilemek adına mücadele veren isimlerden biri de Sevda Banu Tosun oldu. Peki, Şef Akademi Sevda kimdir? Sevda Banu Tosun Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 20:20 14.06.2021, 20:58 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Sevda kimdir? Sevda Banu Tosun Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Yarışmacı adaylarından biri de Sevda Banu Tosun oldu. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapan ve yemeğini hazırlayan Sevda Banu Tosun ile ilgili bilgiler de merak konusu. Şef Akademi Sevda Banu Tosun kimdir? Sevda Banu Tosun Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor. 


Şef Akademi Sevda Banu Tosun kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Sevda Banu Tosun 24 yaşında. Kendisi mutfak aşçısı. Youtube'da Sevda'lı Mutfak adında kanalı var. 

Şef Akademi Sevda Banu Tosun

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?