Şef Akademi Tolga kimdir? Tolga Bozok kaç yaşında ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olabilmek adına yayın hayatına başlayan Şef Akademi'nin yarışmacı adayları hünerlerini sergiliyor. O isimlerden biri de Tolga Bozok oldu. Peki, Şef Akademi Tolga kimdir? Tolga Bozok kaç yaşında ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 20:21 14.06.2021, 20:26 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Tolga kimdir? Tolga Bozok kaç yaşında ve Instagram hesabı

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Yarışmacı adaylarından biri de Tolga Bozok oldu. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapan ve yemeğini hazırlayan Tolga Bozok ile ilgili bilgiler de merak konusu. Peki, Şef Akademi Tolga kimdir? Tolga Bozok kaç yaşında ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. 


 

Şef Akademi Tolga kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Tolga Bozok 31 yaşında. Aşçılık yapıyor. Yarışa surf and turf ile katıldı ve özellikle Ayhan Sicimoğlu'nun anılarını depreştirdi.  Instagram hesabı @tolgabozok'tur.Şef Akademi Tolga Bozok

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?