Temizlik Benim İşim Figen kimdir? Figen Apaydın kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de haftanın üçüncü bölümü başladı. Birbirinden iddialı beş yarışmacıdan bugün yarışacak isim Figen Apaydın olarak açıklandı. Güzel yarışmacı hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Temizlik Benim İşim Figen kimdir? Figen Apaydın kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 09.06.2021, 13:46 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Figen kimdir? Figen Apaydın kaç yaşında ve nereli

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de yeni sezonun final haftasında üçüncü gün başladı. Beş kadın yarışmacının hünerlerini sergilemek ve büyük ödülü kaznaabilmek adına kolları sıvadıkları haftnaın ikinci gününde temizliğini yapacak isim Figen Apaydın  oldu. Güzel yarışmacı kendisine verilen sürede evini en iyi şekilde temizleyerek rakiplerine gözdağı vermek ve rahat bir süreç yaşamak istiyor. Kendisi hakkında da pek çok sorgulama gerçekleşiyor ve adını en fazla arananlar arasına yazdırmayı başardı. Peki,  Temizlik Benim İşim Figen kimdir? Figen Apaydın kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor..

Temizlik Benim İşim Figen Apaydın kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacının performansı şimdiden merak konusu. Temizlik konusundaki becerisini milyonlara sergilemek isteyen Figen Apaydın 36 yaşında. Yönetici asistanlığı yapıyor. Giresunlu ve İstanbul'da yaşıyor. Temizlik Benim İşim'de haftanın ren renkli isimlerinden biri olmaya aday.

Temizlik Benim İşim Figen Apaydın

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138