Yaralı Kalbim – Geet 14. Bölüm İzle 16 Şubat Salı | Yaralı Kalbim 14. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayın hayatına yeni başlamasına rağmen çok sevilen ve her bölümü ile de binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen dizisi Yaralı Kalbim izleyicisiyle buluşuyor. Haftanın her günü yayınlanan Hint yapımı bugünde yine ilgiyle izlenerek takip edilecek. Yaralı Kalbim 14. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 15.02.2021, 06:12 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 3 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 14. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


Yaralı Kalbim 14. bölüm özeti

Maan ile Geet’in yakınlaşmasına şahit olmuştuk. Geet ofiste otururken Maan’ın o kadar da kötü olmadığına kendini ikna etmeye çalışırken Maan içeri girer ve Geet daha önceki telefon konuşmasından dolayı ondan özür diler. Maan Geet’in kendisi hakkında ne düşündüğünü iyi bildiği için ona sen Cennetten gelen bir melek misin de erkeklerin sana deli olmasını bekliyorsun diye dalga geçer ve sinirle odasından ayrılır. Karuna malikanesinde Dev Geet’in nerede olduğunu sesli bir şekilde düşünürken Naintra arkasında belirir ve bu yüzden mi aklın beş karış havada diye sinirlenir. Dev lafı değiştirir ve onu hava alanında bırakmalarını çok iyi olduğunu söyler. Naintra ikna olmuşa benziyor. Maan ofis odasına gider ve burada çalışacaklarını söyleyerek Geet’in yanına gelmesini ister. Geet oturur ancak gözü kapıdadır. Maan sinirlenir ve bana güvenmiyor musun diye sorar. Geet ondan korkmadığını ve şüphe etmediğini söylerken Maan ona doğru yürür. Geet dik durur ve senden korkmuyorum diyerek aralıklı kapıyı kapatır. Maan şimdi yandık der ve kapının sadece dışarıdan açılabileceğini söyler. Geet ondan kapıyı kırmasını ister. Maan çok Hint filmi izliyorsun dşye dalhga geçer. Geet bizim memlekette gençler kapıyı bir omuzla kırarlar diyerek Maan’ı tiye alır. Maan burası Delhi diyerek karşılık verir. Telefonların şarjı olmadığı için kimseyi de arayamazlar. Geet ve Maan kedi köpek gibi didişmeye devam ederken Geet ben bekçi miyim de bana sesini yükseltiyorsun diye tepki gösterir. Maan ilk kez doğru bir şey söyledin diyerek küçük pencereden bekçinin ismini bağırmaya başlar. Geet çığlık atında Maan eliyle ağzını kapatır. Yaralı Kalbim 16 Şubat Özeti sona erdi.Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?