Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Çarşamba puanları | Zöhre Taşlı hangi yemekleri yaptı ve kaç puan aldı

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin rekabetinde hafta ortası yarışı herkesi ekran başına kilitleyecek. Mutfağa girerek hünerlerini sergileyecek ve ardından da puanlarını alacak isim ise Zöhre Taşlı oldu. Deneyimli gelin kendisine verilen sürede elinden gelenin en iyisini yapmak ve en yüksek puanı almak istiyor. Peki, Zöhre Taşlı hangi yemekleri yaptı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor.

TV 20.01.2021, 13:20 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Çarşamba yarışmacısı Zöhre Taşlı kaç puan aldı? sorusunun cevabı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Dün başlayan haftanın ardından üçüncü gün Zöhre Taşlı yarışarak puanlarını almıştı. Gününü geçiren genç ve güzel yarışmacının ardından bugün tam 16 yıllık evli olan ve tecrübeli bir gelin kendisine verilen sürede 15 bin liralık ödül için kolları sıvayacak. Zöhre Taşlı, kayınvalidesi ile birlikte başlayacağı rekabette en güzel yemekleri hazırlayarak adını Türkiye'ye ispat ettirmek amacında. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Zöhre Taşlı kaç puan aldı? 20 Ocak Çarşamba Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Zöhre Taşlı'in menüsü

Bugün haftanın ilk performansına imza atacak olan Zöhre Taşlı bir hayli iddialı. Menüsünde de bunu gösterdi. Bu arada haftanın falafel oldu ve gelinler keklerini kendileri hazırlayacalk. İşte Zöhre Taşlı'in menüsünde yer alanlar;

 

Zuhal Topal'la Sofrada Zöhre Taşlı kaç puan aldı?

FOX TV'de bugün yayınlanacak olan bölümde Türkiye'ye adını kanıtlamak ve 15 bin lirayı almak isteyen Zöhre Taşlı'nın performansı cuma günkü kaderini belirleyecek. Kayınvalidelerin vereceği puanların toplamı finalde onu bir adım çıkarabilir. Ayrıca Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da merak konusu. Bİlindiği üzere güzel sunucu birkaç haftadır puanlarını finalde açıklıyor ve birinci böyle belli oluyor. Zöhre Taşlı'in ödülü kazanabilmesi için Topal'ın da gözüne girmesi gerekiyor. Bu sebeple de dikkatli ve çabuk olması onun puanların lehine kullanmasına aracılık edecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Çarşamba puan tablosu
Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacaktır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?