Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba puanları | Aras Sezer Pekel kaç puan aldı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Beş hamarat ve iddialı yarışmacının performansıyla birinciliği elde etmek istediği zorlu maratonda bugün Aras Sezer Pekel mutfağa girip sonrasında puanlarını alacak. Seyirciler de kendisinin menüsünü ve gün sonundaki puanlarını merak ediyor. Peki, Aras Sezer Pekel kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba puanları haberimizde.

TV 22.12.2021, 14:41 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba puanları | Aras Sezer Pekel kaç puan aldı

Yapımcılığını Dual Yapım'ın üstlendiği Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasındaki üçüncü gün başlıyor. Beş yarışmacının performansları ile izleyenlerin karşısına çıktığı zorlu rekabette bugün hafta başından bu yana yakışıklılığı ile dikkat çeken Aras Sezer Pekel yarışacak. Önce mutfağa girecek olan genç yarışmacı sonrasında mutfağa girecek ve hünerlerini konuşturacak. Kendisinin gün sonundaki durumu merak konusu. 22 Aralık Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aras Sezer Pekel kaç puan aldı? Detaylar haberimizde. 

Aras Sezer hangi yemekleri yaptı?

Pazartesiden bu yana yayınlanan bölümlerde Cemile Ata ve Melek Seray Dil menülerini hazırlayıp puanlarını aldı. Bugün ise Aras Sezer Pekl kendisine verilen süreyi en iyi şekilde kullanarak marifetlerini ortaya koyacak. Gün sonunda ise önce rakipleri sonrasında da Zuhal Topal'dan puanlarını alacak. Kendisinin menüsü sabırsızlıkla bekleniyor. Yemekleri haberimize eklenecektir.

zuhal topal'la yemekteyiz cemile ata

zuhal topal'la yemekteyiz cemile ata

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gizem Kapıcı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gizem Kapıcı


zuhal topal'la yemekteyiz duygu ipekçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Duygu İpekçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tuba Decedeli

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Devran Gün


 

Aras Sezer Pekel puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 73. bölüm yarışmacısı olan Aras Sezer Pekel bugün yemeklerini hazırladıktan sonra Zuhal Topal'ın yanına oturacak ve kendisine gelen eleştirilere yanıt verecek. Dğerlendirmeler konusunda da zaman zaman zor anlar yaşaması muhtemel. 15 bin lirayı evine götürmek isteyen genç yarışmacı, rakiplerine rağmen mutlu sona ulaşmakta kararlı.

Aras Sezer Pekel'e kim kaç puan verdi?

Puan veren Puan
Gizem Kapıcı x puan
Melek Seray Dil x puan
Cemile Ata x puan
Mesut x puan
Zuhal Topal Cuma günü
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?