Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Canan Alptekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışmalarından biri olarak hafta içi günlerinde yayın hayatını sürdüren Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftası başlıyor. Puanlarıyla hem haftanın kaderini hem de kazanacak isimleri belirleyecek olan kayınvalidelerin ilki belli oldu. Buna göre gelinine mutfakta yardım edecek, rakibelerine karşı psikolojik savaş verecek kayınvalide açıklandı. Buna göre Hatice Canan Alptekin programda yarışacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada Hatice Canan Alptekin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde yer alıyor.

TV 18.01.2021, 16:19 18.01.2021, 16:40 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada - Hatice Canan Alptekin 18 Ocak Pazartesi günü yarışan Beyzanur Alptekin'in kaynanası Hatice Canan Alptekin kimdir? Aslen nereli? Hatice Canan Alptekin rakip gelinlere kaç puan verdi? 18 Ocak Pazartesi yarışmacı kaynana Hatice Canan Alptekin hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Bugün yayınlanacak olan 521. bölümde rakibelerini ve Zuhal Topal'ı masasında ağırlayacak olan Hatice Canan Alptekin Hanım hakkında birçok sorgulama gerçekleştirilerek hakkındaki bilgiler öğrenilmek isteniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Canan Alptekin kimdir?

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün rakibelerinden gelecek eleştiriler karşısında vereceği puanlar merak konusu olan Hatice Canan Alptekin ile ilgili bilgiler araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kendisine güveni tam. Tek hedefi yarışmadan 15 bin lira ile dönerek hayallerine ulaşabilmek.
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?