Zuhal Topal'la Sofrada Sevtap Türkmen kimdir? 25 Aralık Cuma final yarışmacı kayınvalidesi

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada'da bir hafta daha sona eriyor. 101. haftanın son kayınvalidesi ise Sevtap Türkmen oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Sevtap Türkmen kimdir? 25 Aralık Cuma final yarışmacı kayınvalidesi karşınızda.

TV 25.12.2020, 14:30 25.12.2020, 15:37 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün tam 101. haftanın kazananı belli oluyor. 15 bin lirayı kazanacak gelin ve kayınvalidenin belirleneceği zorlu maratonda son yarışmacıların alacağı zorlu maratonda Zuhal Topal kesinleşmiş sonuçları açıklayacak. Kıyasıya rekabetin bugün de ekranlara kilitleyeceği yarışta performansını gösterecek son kayınvalide Sevtap Türkmen oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Sevtap Türkmen kimdir? 25 Aralık Cuma final yarışmacı kayınvalidesi karşınızda.


 


Zuhal Topal'la Sofrada Sevtap Türkmen kimdir?

Pazartesi günü yarışacağı açıklanan kayınvalideler arasında en çok araştırılan isimlerden biri olan Sevtap Hanım son bölümde izleyicilerin karşısına çıkacağı için herkesi sabırsızlandırdı. Gelininden korkmasıyla da rakibelerinin diline düşen Sevtap Hanım'ın hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır;

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?