27 Ağustos 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

27 Ağustos 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 27 Ağustos 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 27 Ağustos 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.
 günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
27 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


27 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

27 Ağustos 2022 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:

Sevgili Koç; bugün daha tutkulu ve hırslı oluşun, yaşadığın duygu yoğunluğu nedeniyle iniş çıkışlara ve dalgalanmalara yol açabilir. Maddi anlamda seni fedakâr davranmaya iten durumlarla karşılaşabilirsin. İş birliklerinde yakaladığın fırsatlar gelecek planlarına olumlu etki yapabilir.

27 Ağustos 2022 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:

Sevgili Boğa; her ne kadar tek başına olmak istesen de içinde bulunduğun koşullar birlikte hareket etmeyi gerektirebilir. Günün ilk bölümünde başkalarından gelecek desteklerle hayallerini gerçekleştirme imkânın olabilir. Tabi kendince bazı fedakarlıklarda da bulunabilirsin.

27 Ağustos 2022 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgili İkizler; henüz netleştiremediğin konularla ilgili çalışmalarda bulunabilirsin. Görev ve sorumluluklarının arttığı şu günleri, detayları gözden kaçırmadan işine odaklanarak geçirebilirsin. Ayrıca sağlığınla ilgili süregelen bir şikâyetin dolayısıyla kapsamlı tetkikler yaptırabilirsin.

27 Ağustos 2022 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç; duygularının yoğunluğu seni tutkulu kılabilir. Hayallerinin peşinden gidiyor oluşun aşkta bazı yanılgılara veya hayal kırıklarına neden olabilir. Bugün yaratıcı yönünü daha rahat ortaya koyabilir, sanatsal çalışmalar yapabilirsin. Ancak maddi konularda dikkatli olmalı, sağlam kararlar vermelisin.

27 Ağustos 2022 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:

Sevgili Aslan; evine, ailene dair konularda bitiş ve başlangıçlar yaşayabileceğin bir süreçtesin. Ruhunun derinliklerine inerek herkesten hatta kendinden dahi gizlediğin isteklerinle yüzleşebilirsin. Gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlardaki hayalciliğin ise iç dünyanda huzursuzluğa sebep olabilir.

27 Ağustos 2022 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Sevgili Başak; bugünlerde zihnin kardeşlerinle, çıkacağın yolculuklarla, eğitimsel bir konuyla veya üzerinde çalıştığın bir sözleşmeyle meşgul olabilir. Bazı detayları çok yönlü düşünmek zorunda kalabilirsin. Ancak başkalarından etkilenmemeye bakmalısın zira aklını karıştırabilirler.

27 Ağustos 2022 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgili Terazi; parasal işler, borç ve alacaklar bugün zihnini oldukça meşgul edebilir. İçinde bulunduğun koşulları istediğin gibi yönlendirememek zaman zaman sıkıntı yaratabilir. Beceri ve yeteneklerini tam kapasite kullanamıyor oluşun da bazı hayal kırıklıklarına yol açabilir.

27 Ağustos 2022 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:

Sevgili Akrep; bugün de burcunda ilerleyen Ay’ın olumlu etkileri altındasın. Gerçekleşen Güneş Tutulması sonrasında ortaya çıkan gelişmeleri istediğin gibi yönlendirme imkanına sahipsin. Ancak karar alırken hayalci davranmamalısın. Aşkta ise kendini duygularına kaptırıp yanlış seçimler yapmamaya özen göstermelisin.

27 Ağustos 2022 Cumartesi YAY Burç Yorumu:

Sevgili Yay; iç dünyanda tedirgin ve huzursuz olma ihtimalin var. Kontrolün dışında gelişebilecek durumlar seni bazı fedakarlıklarda bulunmaya yöneltebilir. Korkularınla da yüzleşebileceğin bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. İç dünyana dönerek düşüncelerinle başbaşa kalabilir, içsel bir arınma yaşayabilirsin.

27 Ağustos 2022 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak; bugün grup faaliyetleri ve ekip çalışmaları gündeminde ön sırada olabilir. Ayrıca üzerinde emek harcadığın bir işle ilgili derin araştırmalar yapabilir, yaratıcı yönünü ortaya çıkarabilirsin. Ancak bugün alacağın önemli kararlarda yanılma payın olduğunu unutmamalısın.

27 Ağustos 2022 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:

Sevgili Kova; iş ve özel hayatınla her ne kadar gündemde olmak istemesen de iraden dışı gelişmelerle öne çıkabilirsin. Geçen hafta iş birlikleri, anlaşmalar ve ikili ilişkilere dair yaşadıklarınla alakalı bazı yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Parasal konularda ise hayalci veya fedakârca davranma ihtimalin var.

27 Ağustos 2022 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:

Sevgili Balık; yaşadıklarını daha derin ve kapsamlı değerlendirmelerden geçirebilir, olayların iç yüzünü irdeleyebilirsin. Yurt dışı, eğitim, hukuk ve medya alanındaki işlerinde bugün yeni gelişmeler olabilir. Yaratıcı yönünü rahat kullanma potansiyelin olduğundan, ortaya başarılı işler çıkarabilirsin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.