28 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumları günün en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 28 Mayıs 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 27.05.2022, 06:25 27.05.2022, 06:32 Burak ZİHNİ
28 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 28 Mayıs 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku

ayşe meral ünal tatlısu 2022 yıllık burç yorumları

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 28 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

28 Mayıs 2022 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku

 

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; duygularının etkisiyle hareket edecek, yuvan ve ailenle ilgili konulara yöneleceksin. Sabah saatlerinde evinle alakalı bazı kararlar alabilir veya harcamalarda bulunabilirsin. Bitiş ve başlangıçlar içinde şu günlerde eşinle veya ortak paylaşımda olduğun kişiyle yerleşime veya geçmişe dair bir konuda farklı bir yol çizebilirsiniz.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün olaylara vereceğin tepkiler duygusallık içerebilir. Kararlarını ise mantığını sezgilerinle birleştirerek almak isteyebilirsin. Yakın çevre, ailen ve kardeşlerinle alakalı bir konu da seni derinden etkileyebilir. Onlarla ortak paydada buluşmak için karşılıklı taviz ve tolerans gösterebilirsiniz. Parasal işler ise yıpratabilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; parasal konular, alacak ve borçlar gündeminde olabilir. Seni huzursuz eden ve kısıtlayan maddi şartları aşmak için ailenden destek alabilirsin.  Ayrıca bugün yetenekli olduğun alandan veya bir becerinden artık kazanç sağlayacak şartları oluşturmak isteyebilirsin. Ancak ilişkilerden yana yorucu ve çekişmeleri koşullar var.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay seni hassas ve duygusal kılmakta. Günün ilk bölümünde arkadaşlarından beklediğin desteği alabilir; güveni bulabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan ve çözümleyemediğin konularla ilgili hala bazı şüphelerin varlığı ailenle ilişkilerini etkileyebilir. Anlayış ve yüksek beklenti içine girebilirsin.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ailen, sevdiklerinle ilgili kendine sakladığın bazı durumlar içten içe endişe ve kaygıya neden olabilir. İş veya sorumluluklarına dair bazı gelişmeler de bilinçaltını bu günlerde kurcalayabilir. Sabah saatlerinde şartlarını sağlamlaştırmak ve emin adımlar atabilmek için bazı görüşmeler yapabilirsin. Aşktan yana şansın yaver gitmeyebilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Başak; hedeflerine zihnen ve ruhen bağlı olabilir, bu uğurda istikrarlı ilerlemek isteyebilirsin. Arkadaşlarının ihtiyaçlarına karşı da hassas davranabilir; onları koruyup kollayabilirsin. Ancak sorumlulukların getirdiği yükler bir tarafıyla seni yorabilir. Ailene veya evinden kaynaklı görevler iş hayatını aksatabilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili planlarını istediğin gibi uygulamakta zorlanabilirsin. Anlaşma ve sözleşmelerde çıkan problemleri çözmek için çaba içine girebilirsin. İş ve sosyal hayatın yanında ev ve aileyle alakalı konular da seni meşgul edebilir. Paylaşımların maddi kısmıyla ilgili bir karar alabilirsin.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygularının seni yönlendirdiği gibi hareket edebilirsin. İçinde bulunduğun ruh halinden dolayı abartılı tepkiler vermeye meyillisin. Değerlendirmeden geçirdiğin ilişkin veya iş birliğiyle alakalı bir karara varmak isteyebilirsin. Ancak işin maddi boyutu henüz içine sinmediğinden yer yer tartışmalı durumlar yaşanabilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde duygusal paylaşımların ve finansal işlerin seni kaygılı ve endişeli kılarken sana yardımcı olacak destekler bulabilirsin.  Ortak olduğun veya sevdiğin kişiyle olan ilişkinde ise bugün yaşadığınız sorunları aşmak için çaba gösterebilirsiniz. Karşındakilerin söylemleri gerçekleri görmene neden olabilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile karşındakilere anlayışlı, yakın ve duyarlı davranmanı gerektirebilir. Sizi mutlu ve şartlarınızı güvenli kılacak kararları almak için iletişimde olabilirsiniz. Ancak arka planda sizi zorlayan bazı sorunları aşmanız için önceliğiniz olabilir. İş birliklerinde ise gizli kapaklı durumlar seni zorlayabilir.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler seni kararsız kılmakla birlikte hedeflerinden uzaklaştırabilir. Bağlı olduğun gruplarla ilişkilerinde bugün bazı çekişmelere ve sorunlu durumlara da açıksın. Sorumlulukların ve üzerinde aldığın görevlerle ilgili bazı endişe ve kaygı duyduğun konuları alacağın doğru kararlarla aşabilirsin.


28 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; duygusal bir gün seni beklemekte. Sevdiğin kişiye, arkadaşlarına ve çocuklara karşı duyarlı ve seni hassas kılan gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak bir taraftan da eve, aileye dair konularda bir süredir canını sıkan ve seni kısıtlayan konular hararetlenebilir. Artık konuyu belli bir sonuca varmanı gerektiren noktaya getirebilirsin.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?