Aslıhan Doğan'dan Arda Turan ve Berkay kavgası hakkında açıklama

Önceki gün Arda Turan ile Berkay'ı karşı karşıya getiren kavganın ardından gözlerin çevrildiği 8 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan ilk açıklamasını yaptı.

Magazin 11.10.2018, 09:06 Burak ZİHNİ
Aslıhan Doğan'dan Arda Turan ve Berkay kavgası hakkında açıklama

Gizli Kalsın isimli mekanda futbolcu Arda Turan ve Berkay'ın birbirine girmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. iddialara göre Berkay'ın eşine tacizde bulunan Arda Turan'a cevap veren ünlü şarkıcı; “Karımı eve bırakıp döneceğim. Erkek erkeğe konuşacağız” diye karşılık verdi. Bu sözler sonrasında Arda Turan'ın Berkay'a kafa attığı ve burnunu kırdığı öne sürüldü. Kanlar içerisinde hastaneye kaldırılan Berkay'ın ardından kendisinin de oraya gittiği öğrenilen Arda turan'ın özür dilediği ve eşini tanımadığını ifade ettiği belirtilmişti. Berkay da yaptığı açıklamada; 'Eşimi tanımaması imkansız. Yıllardır göz önünde olan evliliğim var' açıklamasında bulunmuştu.

"KİMSEYE İSTEDİĞİNİ VERMEYECEĞİM"
Doğumuna iki hafta kalan Aslıhan Doğan'a çevrildi. Aslıhan Doğan, Instagram sayfasında konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.
"Hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim" diyen sosyetik güzel, "Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)