Beylikdüzü'ndeki evi yanan Çılgın Sedat: Belediyenin ayırdığı bir otelde kalıyoruz

Çılgın Sedat olarak bilinen şarkıcı Sedat Kapurtu'nun Beylikdüzü'ndeki 3 katlı evinde dün yangın çıkmıştı. Sedat Kapurtu' “Şuanda Büyükşehir Belediyesinin ayırdığı bir otelde kalıyoruz" dedi.

Magazin 24.02.2021, 17:22
Beylikdüzü'ndeki evi yanan Çılgın Sedat: Belediyenin ayırdığı bir otelde kalıyoruz

Beylikdüzü'nde dün saat 15.00 sıralarında Çılgın Sedat olarak bilinen ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu'nun 3 katlı evinde yangın çıkmıştı. O sırada kendisi dışarıda olan ünlü şarkıcı haberi alır almaz eve gitmiş, gözyaşları içinde evinin yanışını izlemişti. Ünlü şarkıcı bugün yaptığı açıklamada, “Şuanda Büyükşehir Belediyesi'nin ayırdığı bir otelde ikamet ediyorum. Rahatınıza bakın dediler. Her yerden insanlar arıyor." diye konuştu.

Ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu, “Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin. Evden uzakken böyle bir şey yaşamak, çoluğunun çocuğunun, eşinin yanında olamamak, onlara birden müdahale edememek çok kötü. Belki ben burada olsaydım böyle olmayacaktı diyorsun. Ama tabi ki Allah'ın takdiri. Ailemde hiçbir şey yok. Hepsi yerine gelir, hepsi tekrardan alınır. Kolay değil tabi ki çok zor." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?