Dilan Çiçek Deniz'e Victoria's Secret'ten kötü haber

Sevgilisi Furkan Andıç ile Amerika'ya giderek Victoria's Secret seçmelerine katılan ilk Türk olan Dilan Çiçek Deniz ikinci turda elendi. Güzel oyuncu bu gelişmeyi Instagram hesabından duyurdu.

Magazin 04.09.2018, 11:28 04.09.2018, 11:32
Dilan Çiçek Deniz'e Victoria's Secret'ten kötü haber

Çukur dizisiyle büyük bir üne kavuşan ve milyonlar tarafından takip edilmeye başlayan 2014 Miss Universe Turkey güzeli Dilan Çiçek Deniz birinci turunu geçtiği Victoria's Secret seçmelerine veda etti.

Türkiye'yi bu alanda temsil edecek ilk Türk olma ünvanını kazanacak güzel oyuncunun hayalleri suya düştü.

Sevgilisi Furkan Andıç ile birlikte New York'ta olan ve dünyaca ünlü markanın seçmelerine katılan Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

dilan çiçek deniz

Aktif olarak modellik yapılmadığı için seçilemediğini duyuran oyuncu Instagram hesabına şunları yazdı:
Geçen hafta ilk seçmeler neticesinde çok az kişinin davet edildiği cast direktörü görüşmesine davet edildim.
Ajansıma yapılan açıklama “Benden çok etkilendikleri, çok pozitif bir enerji aldıkları ancak aktif modellik yapmadığım ve yurtdışı modellik deneyimim olmadığı için seneye tekrar değerlendirmeye alacakları ve seneye tekrar davet etmeyi düşündükleri olmuş”. Seçilseydim ilk 'Türk Melek' olarak yılbaşı defilesinde yer alacak ve kariyerim için yurtdışında önemli bir bilinirlik sağlayarak büyük bir adım atma fırsatı yakalamış olacaktım. Ancak bu seçmelere katılmış olmak bile bana yepyeni kapılar açtı, yeni fırsatlar sağladı. Ben çok mutlu ve kazançlı dönüyorum :) Tebrik eden, güzel yorumlar yapan herkese teşekkür ediyorum. Seçilmediğim için yapılabilecek bazı yorumları tahmin edebiliyorum. Her güzel yorum gibi onlar da olacak elbet... Hayallerin Peşinde Koşmaya, Çalışmaya Devam... Herkese güzel dileklerimle 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?