Hatice: Beş vakit namaz kılıyorum

Ünlü şarkıcı Hatice konuk olduğu programda beş vakit namaz kıldığını açıklayarak sınavının eşinin vefatı olduğunu belirtti. Instagram'dan yayınladığı video hakkında da konuşan Hatice; 'Kalçalarım gerçek' dedi.

Magazin 14.11.2018, 11:21 Burak ZİHNİ
Hatice: Beş vakit namaz kılıyorum

Son dönemlerde verdiği cesur pozlarla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Hatice'nin sözleri çok konuşulacak gibi görünüyor. Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Hatice birçok konu hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Montaj yok!

"Benim kalçalarım gerçek. Sosyal medyadan sürekli, 'Poponuz çok güzel, poponuzu nerede yaptırdınız?' şeklinde sorular geliyor . 'Bir yerde yaptırmadım, sporla yapılan bir şey. Gel seni de çalıştırayım' diyorum takipçilerime. Bakın bu kalça kasla yapılan bir şey, bunlar hep kas. Bir doktor getireyim kanıtlayayım isterseniz. Benim evim dört katlı. En alt katta spor yapıyordum, arkadaşım aradı ‘sana geleceğim’ dedi. İnsanlar orada kettle’a takmışlar. İnanın o videonun çekildiğinden habersizim, video çok orijinal. Herhangi bir montaj yok."

Beş vakit namaz kılıyor

"İnsanlar neden hep görmediği şeylerden bahsediyor? Sosyal medyadan hep mesaj geliyor, takipçilerim hayret ediyor bana. 'Hatice Hanım siz sabahları nasıl erken kalkıyorsunuz?' şeklinde sorular geliyor.  Erken kalkıyorum çünkü beş vakit namaz kılıyorum. Evet mini giyiniyorum, ama dini buyruklarıma çok bağlı bir insanımdır. "


Uzun etek giyerdim

"Eskiden uzun etek giyiyordum. Bir gün babam 'Kızım bir daha o eteği giymeyeceksin' dedi. O gün çok şaşırdım. 'Neden baba?' diye sorduğumda 'Her şeyin bir yeri, bir ölçüsü vardır kızım' dedi . Evimde çok farklı bir insanım. Yazın tanga da giyerim, bikini de giyerim. Geçen gün paylaştığım video çok hoşuma gitti çok estetik geldi bana, o yüzden paylaştım. Sanatçı olmasam instagram denilen camiada da olmazdım. O tangalı videonun haber olabileceğini yemin ediyorum hiç düşünmedim. Almanya’dan bir ablam gelmişti. O çekti videoyu. "

Kötü dönemlerim oldu

"Herkesin hayatında kötü dönemler olmuştur. Benim sınavım eşimi kaybetmem. O benim en büyük sınavımdı. Hayatta en çok sevdiğim adam. Hayatta iki kez aşık oldum. Biri yaşarken öldü, diğeri şu an Allah katında.  Daha çok olgunlaştım. Şu an ne istediğimi biliyorum. Benim onun için yaptığım şey namazlarımda, dualarımda. "

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?