Sinan Akçıl'dan dikkat çeken sözler: Burcu ilk ve son aşkım!

Bugüne kadar yaşadığı ilişkilerle gündeme gelen Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı'yla açtığı yeni sayfa hakkında flaiş bir açıklamada bulundu. Akçıl; "Burcu benim son aşkım olacak" dedi.

Magazin 20.11.2018, 10:32 Burak ZİHNİ
Sinan Akçıl'dan dikkat çeken sözler: Burcu ilk ve son aşkım!

Maslak'ta sevgilisi Burcu Kıratlı ile yemek yiyen Sinan Akçıl, mekan çıkışında basın mensupları tarafından görüntülendi.
 

İlk ve son aşkım!


Ünlü müzisyen, bir habercinin “Uzun süredir arkadaşınızdı, ilk adımı kim attı?” sorusuna gülerek şu yanıtı verdi: “Burcu benim ilk ve son aşkım.” Çift, nişanlanacakları yönündeki iddialarla ilgili konuşmak istemedi.


bucu kıratlı sinan akçıl
 


Burcu Kıratlı kimdir?


Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Ata Koleji'nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji'nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev yapmıştır İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi dizisinde, "Mavi" karakterine hayat vermiştir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?