Esra Erol'da 5 Nisan Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'nin ilgiyle izlenen programı Esra Erol'da bugün yeni bir hafta daha başladı. Birbirinden çarpıcı dosyaları ve ele aldığı konularıyla haftanın ilk gününde ekranlardaki yerini alan başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi yine dopdolu bir yayınla önemli konuları işlemeyi sürdürdü. Esra Erol'da 5 Nisan 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 05.04.2021, 17:39 12.04.2021, 17:57 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle Türkiye gerçeklerine ışık tutan Esra Erol'da yine ekranlardaki yerini aldı. Sunucu Esra Erol liderliğinde çözmeye çalıştığı olaylar ülke gündemine oturan programda bugün de yine çok çarpıcı gelişmeler televizyona taşındı. Seyirciler de her anı yeni olaylara gebe canlı yayını izlemek için araştırmalar gerçekleştiriyor. Kaçıranlar ise tekrarını seyretmek adına sorgulamada bulunuyor. Esra Erol'da 5 Nisan 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Murat Şen, evini terk eden ve başkasına kaçan eşinin ardından çocuklarını alabilmenin mücadelesini veriyor. Şehrinde bulamadığı dermanı Esra Erol'da programında bulmak istediğini söyleyen genç adam, eşinin sosyal medyada Sedat Sezer'e yaptığı ilanı aşk ile şoke oldu. Artık boşanmak ve hayatını sadece çocuklarıyla geçirmek istiyor. Güldane başka yuvaları da yıktı mı? Muammer eşini kendisine döndürebilecek mi? Fatma Korucu bulundu.
Esra Erol 5 Nisan Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 5 Nisan Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)