Kuaförüm Sensin 2 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu

Türkiye'nin en stil yarışması Kuaförüm Sensin'de çarşamba günü heyecanı izleyicileri bekliyor. Birbirinden iddialı 4 takımın yarıştığı programda gün birincisi merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 2 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu haberimizde.

Medya 02.10.2019, 07:56 02.10.2019, 17:18 Burak ZİHNİ
Kuaförüm Sensin 2 Ekim Çarşamba kim birinci oldu? Puan tablosu

Kuaför ve makyözlerin modellere hayat vererek hem hünerlerini sergilediği hem de birincilik için kıyasıya yarıştığı Kuaförüm Sensin'de hafta finaline doğru gidiliyor. Alınan her bir puan cuma günü için büyük önem taşırken takımlar günleri de birinci olarak bitirmek amacında. Zaman zaman kahakahaların havada uçuştuğu zaman zaman da gergin anların yaşandığı yarışmada yine çok eğleneceksiniz. Peki 2 Ekim Çarşamba günü Kuaförüm Sensin'de kim birinci oldu? İşte puan durumu...

 

Kuaförüm Sensin 2 Ekim Çarşamba Puan Tablosu

Kuaförüm Sensin 122. Bölümünde; tasarım saç ve makyaj konseptinde gün sonunda yarışmacıların ve rakiplerin verdikleri puanlar açıklandı. Yeni yarışmacılar Mete ve Arzu, 12 puan alarak günün sonuncusu oldu. 21 puan alan Hayat ve Özlem günü üçüncü olarak tamamladı. 23 puan ile günün birincis ise Sıla ve Mira oldu. Bugünün puanları da açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

2 Ekim Çarşamba puan durumu
Mete ve Arzu 19 puanla birinci oldu. İkinciliği 17 puanla Hayal ve Özlem elde etti. Bilal ve Buse 16 puanla üçüncü, Sıla ve Mira da 15 puanla son sırada yer aldı.

buse şimşek


mira akkurt
 

ilayda arslan kuaförüm sensin

kuaförüm sensin ilayda arslan fotoğrafları
 

kuaförüm sensin ezgi yalçınkaya

kuaförüm sensin ezgi yalçınkaya


kuaförüm sensin merve eroğlu

kuaförüm sensin merve eroğlu

ceren dalgıç

ceren dalgıç

 

KUAFÖRÜM SENSİN SILA COŞAR KİMDİR?

Yarışmaya bu hafta dahil olan kuaför Sıla Coşar 15 yıldır kadın kuaförlüğü yaptığını söylüyor. Sıla Coşar kendisinden daha iyi bir kuaför olmadığını iddia ederek kazanmanın kaderinde olduğunu, kaybetmenin ise lügatinde yer almadığını belirtiyor. Sıla Coşar yarışmaya kadınların gücünü ve kararlılığını sembolize etmeye geldiğini söylüyor.


KUAFÖRÜM SENSİN MİRA AKKURT KİMDİR?

1995 doğumlu olan Mira Akkurt makyözdür. Farklı ve ilk defa denenen başarılı makyajları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

KUAFÖRÜM SENSİN BUSE ŞİMŞEK KİMDİR?

21 yaşındadır. Aslen Batmanlı'dır. Buse, 5 yıllık makyöz olduğunu söyledi.


KUAFÖRÜM SENSİN BİLAL AĞIN KİMDİR?

31 yaşındadır. 19 yıllık kuaför olduğunu açıkladı. Kuaförüm Sensin Bilal aslen Batmanlı'dır. İkili yarışmaya da Batman'dan katılıyor. Bilal, "İstanbul'daki kuaförlere gerçek saçın nasıl yapıldığını göstermeye geldiğini" söyledi. Bilal Ağın ile Buse Şimşek, iddialı başladıkları gibi haftanın ilk gününde birinci olmayı da başardılar. Şu ana kadar yarışmaya yeni başlayıp da ilk gününde birinci olan pek az yarışmacı vardı.

 

KUAFÖRÜM SENSİN HAYAT BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

32 yaşında olan Hayat Bölükbaşı 15 yıldır bayan kuaförlüğü yapıyor. Kimsenin yanında yetişmediğini ve akademisyen bir kuaför olduğunu söyleyen Bölükbaşı, ödülleri, uzmanlığı ve şovlarının olduğunu dile getirdi.


KUAFÖRÜM SENSİN ÖZLEM KURT KİMDİR?

Evli ve 2 çocuk annesi olan Özlem Kurt 22 yıldır kuaförlük yapan Kurt, 5 yıldır da makyaj sanatçısı olarak çalışmaktadır. Kuaförüm Sensin’e renklerin şovunu yapmaya geldiğini söyleyen Özlem Kurt’un Hayat Bölükbaşı ile birlikteki sloganı ise “herkes konuşur Hayat ve Özlem yapar.

 

kuaförüm sensin mete şimşek


KUAFÖRÜM SENSİN METE ŞİMŞEK KİMDİR?

Mete Şimşek kuaförlük yapmaktadır. Beylikdüzü ve Etiler'de şubeleri bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ile siz değerli kılıyor ve yeniden aşık ediyor.kuaförüm sensin arzu gökduman
 


KUAFÖRÜM SENSİN ARZU GÖKDUMAN KİMDİR?

Gül Akıncı, Mehmet Koyuncu, Mete Şimşek, Barış Yalçın, Burak Keskin , Can Turan, Oktay Ufacık, Uğur Yildız, Zahide Karakuş ile birlikte çalışmaktadır. Verdiği hizmetler ise gelin makyajı, gündelik makyaj, haftalık kirpik, kaş alma, kaş boyama, manikür, oje uygulama, pedikür ve profesyonel makyajdır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?