Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! 15 Kasım Perşembe canlı yayın izle neler yaşandı

Türkiye'nin en çok konuşulan sabah programına imza atmaya devam eden Müge Anlı'da neler yaşanacağı konusunda büyük heyecan var. Birçok olayı işlemeye çalışıp çözüm almak adına gayret gösteren Müge Anlı ve ekibi bugün de önemli donelerle karşımıza çıkacak. Televizyon ekranlarında en fazla reyting toplayan yayınların başında gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert izle içim gerekli link haberimizde bulunmaktadır. Son gelişmelere göre Sevgi Vurkun'dan 6 gündür haber alınamıyor. Bugün 7. gün. Eşi ve çocuklarının sabırsızlıkla beklediği genç kadını bulmak için her ihtimal araştırılıyor. Kübra Budak dün yaşadığı onca kötü olayın ardından biraz olsun gülmeye başladı. Kendisine bir sayfa dolusu talip çıktı. Bakalım bugün Serkan Bey ve Murat Bey hakkında ne gibi gelişmeler yaşanacaak. Bunun yanında ülke gündemine oturan annenin dramı. 26 senedir çocuğundan haber alamayan ve son olarak kayınvalidesine verdiği yavrusunu arayan kadın Müge Anlı'da bir iz bulabilmek için dua ediyor.

Sevgi Vurkun sosyal medya kurbanı mı?
Arnavutköy'de iki çocuk annesi Sevgi Vurkun'un ortadan kaybolması sonrasında eşi Yasin Bey Müge Anlı'da aldı soluğu. Kendisiyle hiçbir problemi olmadığı ve eşini çok sevdiğini açıklayan genç adam bulunmasını istediğini defalarca dile getirdi. Ancak son dönemde görmeye alıştığımız sosyal medya üzerinden görüştüğü kişilerle bir ilişkisi olup olmadığı yönünde şüpheler de mevcut. Bilindiği üzere çocuk istismarından hırsızlığa, cinayetten umut tacirliğine kadar pek çok konu karşımıza çıkıyor. Aydın'da cansız bedeni bulunan Murat Tekin'in de internetten görüştüğü bir kişi olduğu öğrenilmişti. Keza yine Kübra Hanım da iddiasına göre sosyal medyadan tanıştığı iki kişi tarafından büyük kayba uğratılmıştı. Müge Anlı ve ekibi Sevgi Vurkun'un 7. günde bulunması için çabalayacak.

KÜBRA BUDAK

Kübra Budak'a talip var!
Cuma günü çıktığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında adını herkese ezberleten ve başına gelenlerle ağlatan Kübra Budak'ın psikolojik durumu iyiye gidiyor gibi görünüyor. İlk yayın ile dünkü bölüm arasında büyük fark vardı. Arif Hoca'dan psikolojik destek alan, Rahmi Bey'in hukuk bilgisinden faydalanan Kübra öğretmen için dün bir de sürpriz vardı. Müge Anlı elindeki liste ile yayına gelip 62 yaşındaki kadına taliplerin olduğunu açıkladı. Birkaç kişi borcunu da ödemek istedi. Kübra Hanım ise şimdi evliliği değil hesaplaşmak istediğini dile getirdi. Stüdyoda bu fırsatı değerlendirmesi gerektiği telkininde de bulunuldu.

kübra budak

Ümmühan Hanım kızına kavuşacak mı?
Müge Anlı'nın ele aldığı konulardan biri de Ümmühan Hanım'ın yürek yakan hikayesi. 3 yaşındaki çocuğundan 26 senedir haber alamayan acılı annenin bu dramı sona erecek mi? Stüdyodakiler ve televizyon başında izleyenler her an bir haber gelmesi için dua ediyor. Kayınvalidesi tarafından yok edildiği dile getirilen kızı için yayına gelen Ümmühan Hanım'ın acısını dindirmek adına tüm imkanlar seferber edildi.


MÜGE ANLI KİMDİR?


Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

emine çilköse


ATV TARİHÇESİ

Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

müge anlı kimdir?

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşı Ercan Akbıyık’tan gelen üzücü haberi paylaştı. Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kameramanlık yapan Ercan Akbıyık'ın hayatını kaybettiği öğrenildi. Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti.


 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Kasım 2018 Perşembe Yayını İzleme Linki


Türkiye'yi sarsan olaylarıyla hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert'i ATV internet sitesi www.atv.com.tr üzerinden, iOS ve Android uyumlu cihazların uygulamalarından izleyebilirsiniz.

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.