Yemekteyiz Aleyna Akbulak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 13-17 Mayıs yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Aleyna Akbulak. Genç yarışmacının performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Aleyna Akbulak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 13.05.2019, 13:54 17.05.2019, 15:57 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Aleyna Akbulak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 13-17 Mayıs yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Aleyna Akbulak. Güzel yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Aleyna Akbulak kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Aleyna Akbulak kimdir?

Yemekteyiz yarışmasına katılan Aleyna Akbulak alımlı görünümüyle dikkat çekiyor. 22 yaşındaki genç yarışmacı hakkında bilgiler araştırılıyor. Kars Sarıkamışlı olan Aleyna Akbulak özel bir üniversitede öğrenci ve bekar. İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışıyor.

aybike alev yanar

aybike alev yanar cezaevine neden girdi

aleyna akbulak instagram

aleyna akbulak fotoğrafları


aybike yanar


ayşe şule baysal göbek

AYBİKE YANAR

aleyna akbulak kimdir yemekteyiz

ayşe şule göbek yemekteyiz

CENGİZ KİREN

salih gönüller


Aleyna Akbulak'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Aleyna Hanım'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?