Yemekteyiz Ayşe Şule Göbek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 13-17 Mayıs yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Ayşe Şule Göbek. Ayşe Hanım'ın performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Ayşe Şule Göbek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 13.05.2019, 13:42 17.05.2019, 15:58 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Ayşe Şule Göbek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 13-17 Mayıs yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Ayşe Şule Göbek. Yakışıklı yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Ayşe Şule Göbek kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Ayşe Şule Göbek kimdir?

Yemekteyiz yarışmasına katılan Ayşe Şule Baysal Göbek evlidir. 35 yaşında. 1 oğlu var. Otel işetmeciliği yapıyor. Uzun bir süre kickboks ile uğraşmış. Kendini neşeli takıntılı opsesif bir kadın olarak tanımlıyor. 'Öleceğimi bilsem doğruyu söylemekten vazgeömem' diyen Ayşe Hanım Adanalı.

aybike alev yanar

aybike alev yanar cezaevine neden girdi
aleyna akbulak instagram

aleyna akbulak fotoğrafları


aybike yanar

ayşe şule baysal göbek


AYBİKE YANAR

aleyna akbulak kimdir yemekteyiz

ayşe şule göbek yemekteyiz

CENGİZ KİREN

salih gönüller
 


Ayşe Şule Göbek'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Ayşe Hanım'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?