Yemekteyiz Dimitra İçyüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

TV8 ekranlarının popüler yarışması Yemekteyiz'in 9-13 Ocak haftasındaki yarışmacılarından Dimitra İçyüz Hanım kimdir? Nereli ve hangi yemekleri hazırladı?

Medya 09.01.2019, 17:43 13.01.2019, 17:55 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Dimitra İçyüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Türkiye'nin gündüz kuşağındaki yemek programı Yemekteyiz yeni bir haftaya başladı. Bu hafta hünerlerini sergileyecek olan yarışmacılar hakkındaki bilgiler de merak edilerek araştırılıyor. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla gerçekleşen programın ilk ismi oldu. Güzel yarışmacı belirlenen menü için alışverişe çıktı. Sonrasında ise yemek telaşı başladı. Peki Dimitra İçyüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Yemekteyiz Dimitra İçyüz kimdir?
Yemekteyiz'in ilk yarışmacısı Dimitra İçyüz oldu. 58 yaşında ev hanımı. Ankaralı. 41 yıllık evli. 16 yaşında nişanlanmış. Daha önce makarna restoranı bulunan ve yemek konusunda iddialı olan Dimitr İçyüz bakalım haftayı nasıl bitirecek. 

Dimitra İçyüz hangi yemekleri hazırladı?
TV8'de yarışmaya başlayan Dimitri Hanım'ın menüsü haberimizde olacak..yemekteyiz dimitra içyüz kimdir


yemekteyiz gökçe güler kimdir

yemekteyiz iclal aslan kimdir

yemekteyiz yılmaz kardaş kimdir

hasan mert tüysüz kimdir


TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138