Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir? Kaç yaşında ve mesleği

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de beşinci gün yarışmacısı Hasan Mert Tüysüz oldu. İzleyiciler de Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir? Kaç yaşında ve mesleği gibi sorular soruyor. İşte yanıtı.

Medya 09.01.2019, 18:13 13.01.2019, 17:54
Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir? Kaç yaşında ve mesleği

YIlmaz Kardaş ile haftanın erkek yarışmacılarından biri olan Hasan Mert Tüysüz ile ilgili araştırmalar başladı. Haftanın son gün performansı ile karşımıza çıkacak ve final bölümü öncesi hünerlerini segileyecek olan yarışmacının alacağı puan da beş günün belirleyici süreci konumunda. Peki Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir? Kaç yaşında ve mesleği haberimizde.

Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir?
Yemekteyiz'in son yarışmacısı Hasan Mert Tüysüz oldu. Mağaza müdürü olan Hasan Mert Bey'in performansı merak ediliyor.


yemekteyiz dimitra içyüz kimdir

yemekteyiz gökçe güler kimdir

yemekteyiz iclal aslan kimdir

yemekteyiz yılmaz kardaş kimdir

hasan mert tüysüz kimdir

Hasan Mert Tüysüz yemekleri hazırladı?
TV8'de yarışmaya başlayan Hasan Mert Tüysüz'ün menüsü haberimizde olacak.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (1)
Seher kaya 1 yıl önce
Lutfen su yarismacilari daha özenli secin bazilari o kadar bilgiden yoksun ki bundan bile haberleri yok yemekten anladikları da yok haliyle
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?