Yemekteyiz Gökçe Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Yemekteyiz'in 10 Ocak Perşembe günü yarışacak ikinci yarışmacısı Gökçe Güler oldu. Programı izleyenler Gökçe Güler kimdir, kaç yaşındadır ve mesleği nedir? soruları soruyor.

Medya 09.01.2019, 17:52 13.01.2019, 17:55 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Gökçe Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin gündüz kuşağındaki yemek programı Yemekteyiz yeni bir haftaya başladı. Bu hafta hünerlerini sergileyecek olan yarışmacılar hakkındaki bilgiler de merak edilerek araştırılıyor. Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla gerçekleşen programın ilk ismi oldu. Güzel yarışmacı Gökçe Güler belirlenen menü için alışverişe çıktı. Sonrasında ise yemek telaşı başladı. Peki Dimitri Hanım kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Yemekteyiz Gökçe Güler kimdir?
Yemekteyiz'in ikinci yarışmacısı Gökçe Güler oldu. Fizyoterapistlik yapan Güler detaycı bir insan olduğunu ve programda doğru neyse onu söyleyeceğini aktararak rakiplerine gözdağı verdi.yemekteyiz dimitra içyüz kimdir

yemekteyiz gökçe güler kimdir

yemekteyiz iclal aslan kimdir

yemekteyiz yılmaz kardaş kimdir

hasan mert tüysüz kimdir

Gökçe Güler hangi yemekleri hazırladı?
TV8'de yarışmaya başlayan Gökçe Güler'in menüsü haberimizde olacak.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138