Yemekteyiz Günay Aktağ kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 19-23 Ağustos yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Günay Aktağ. Günay Hanım'ın performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Günay Aktağ kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 19.08.2019, 15:51 20.08.2019, 10:12
Yemekteyiz Günay Aktağ kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Seda Sayan'ın sunduğu yarışmanın 19-23 Ağustos yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Günay Aktağ. Güzel yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Günay Aktağ kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Günay Aktağ kimdir?

Aslen Rizeli. Evli ve iki çocuk annesi. Emekli. Bahçesiyle ilgileniyor. Açık sözlü.

yadigar teski


Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.
Günay Aktağ'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Günay Aktağ Hanım'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.
 


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)