Yemekteyiz Tümer Ergün kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz'in 23-27 Eylül tarihlerinde yarışacak isimleri belli olmaya başladı. Yarışmada ter dökecek isimlerden biri Tümer Ergün. Peki Tümer Ergün kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Medya 21.09.2019, 09:03 26.09.2019, 10:16
Yemekteyiz Tümer Ergün kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Büyük bir heyecana ve rekabete sahne olan Yemekteyiz'de yeni haftanın yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Yayınlanan son fragmanda pazartesi günü yarışacak isim belli oldu. Tümer Ergün  23 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümde haftanın ilk yarışmacısı olarak ter dökecek ve rakiplerinin yanısıra Seda Sayan'ı da yemekleriyle mutlu etmeye çalışacak. Yemekteyiz'de hedefi 10 bin lira ödül olan Tümer Ergün kimdir? Detayları sizler için araştırdık.

Yemekteyiz Tümer Ergün kimdir?

Tümer Bey zabıtalık yapıyor. Evli. İki kızı var. Beşiktaşlı. Komedyenliğe sempatisi bulunuyor.


 

yemekteyiz emre irkilmez

yemekteyiz tümer ergün

yemekteyiz emre irkilmez

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?