Yemin 215. bölüm izle

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Yemin'de 43. hafta sona eriyor. Pazartesi günü başlayan olaylarda artık kritik bir bölüm daha geride kalacak. İzleyicilerin merakla beklediği ve birçok alternatif ile izlemek için seçenek aradığı dizide yaşananlar herkesi televizyon başına kilitleyecek. Yemin 215. bölüm full, tek parça ve Youtube izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 26.03.2020, 14:22 27.03.2020, 15:01

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi Yemin'de yepyeni hafta büyük bir heyecanla geldi. Cavidan yüzündeki lekeleri gördükçe Gülsüm'e daha da bilenir. Hatta Gülsüm'ün rüyalarına dahi girer. Oya her ne kadar Narin ve Aynur'a inanmış gibi gözükse de intikam duygusunu içinde tutmuştur ve son adımını atmak için mahkemededir. Yemin 215. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Yemin 214. bölüm tek parça izle

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile prime time dizilerine de kafa tutan Yemin'i her gün binlerce kişi seyrediyor. İzleyemeyenler, kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler ise internette araştırmalarda bulunuyor. Yemin'in yayınlanan tüm bölümlerini Kanal 7, izle7 ve Youtube kanallarından tek parça halinde izleyebilirsiniz. Diziseti'nin tahminine göre Emir ne yapacağına karar vermek için Zafer ile konuşur. Zafer Emir’e Reyhan’dan gerçekleri gizlememesi gerektiğini; gerçekleri öğrendiğinde Reyhan’ın onu asla affetmeyeceğini söyler. Zafer Emir’e her şeyden önce bu durumu Gülsüm ile konuş der. Emir birilerinin kendilerine Reyhan’ın kardeşi konusunda oyun oynamış olabileceğini bu nedenle de önce Gülsüm ile konuşacağını daha sonra Reyhan’a bilgi vereceğini söyler. Diğer taraftan yüzünde ki lekelerden kurtulmak isteyen Cavidan şifacı kadının tutuklandığını öğrenince eli boş döner; konağa gelen Cavidan Emir ile Zafer’in konuşmalarına şahit olur. Cavidan Emir’in Gülsüm konusunda ki gerçekleri öğrendiğini duyar ve şok olur. Cavidan bir an önce Gülsüm’ü ortadan kaldırmak zorundadır zira Emir Gülsüm ile konuşursa her şey bitecektir. Aynur ile konuşan Oya Erhan ile ilgili gerçekleri öğrenmiştir. Erhan’ın iki yüzlü bir adam olduğunu öğrenen Oya mahkemeye çıkıp bildiklerini anlatmaya karar verir. Hazır elinde abisine yardım etme fırsatı bulan Oya Kemal’in bu çilesine son verecektir. Oya Narin ile Kemal’in yaşadığı büyük aşkı anlatınca mahkeme Masal’ın babasında kalmasına karar verir. Mahkemede Oya’nın gelmesi ile bir facia yaşanacağını düşünen Narin de duydukları ile rahat bir nefes alır.


Yemin 214. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 214. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ONyemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?