Yemin 60. bölüm Reyhan ve Cemre öldü mü?

Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisinin 59. bölümünde yaşanan kaza sonrası herkes Cemre ve Reyhan'ın ölüp ölmediğini merak ediyor. İşte yanıtı...

Medya 16.05.2019, 22:18 19.05.2019, 10:43 Burak ZİHNİ
Yemin 60. bölüm Reyhan ve Cemre öldü mü?

Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle izlenen Yemin dizisinde herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Yarın haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek olan yeni bölümde Cemre ve Reyhan'ın akıbeti merak edilerek aratırılıyor. Emir'in kendisi ile birlikte olmadığından dolayı Reyhan'a kızgın olan ve her şeyi göze alan Cemre'den gelen haber ise herkesi şoke etti. Olay yerinde Reyhan'ın da bulunması cuma günü için büyük heyecan yarattı. Peki, Cemre ve Reyhan öldü mü?

Cemre ile Reyhan arabaya binerek ayrılırlar. Son sürat ilerleyen aracın kaza yapması sonrasında Emir'e gelen telefonda Cemre'nin ağır yaralı olduğu söylenir. Melike Reyhan’ın Cemre ile gittiğini bildiğinden Reyhan’ın Cemre ile olduğunu Emir’e söyler. Peki Reyhan’a ne oldu?

yemin 62. bölüm fragmanı ve özeti

yemin 62. bölüm izle

yemin 61. bölüm

yemin 61. bölüm fragmanyemin fragman

Yemin Reyhan’a Ne oldu? Cemre Ölecek mi?
Yemin dizisinde Reyhan’ın arabadan indiğini ve kazadan kurtulduğu tahmin ediliyor. Reyhan’a bir şey olsaydı Cemre’nin arkadaşı muhakkak onunla da ilgili bir bilgi verirdi. Yemin dizisinde Cemre ölmeyecek. Cemre ölürse Reyhan’a kötülük yapacak kimse kalmayacaktır. Bu yüzden Cemre karakteri dizide dolu dizgin devam edecek ve yeni planları ile Reyhan ile Emir’i ayırmaya çalışacak.

yemin fragman


Yemin dizisinde Emir Reyhan’ın öldüğünü düşünmektedir. Bu konuda benim düşüncem Reyhan’ın ölmediği ortalardan kaybolduğudur. Emir’in baktığı kişinin bir başkası olduğu ve yüzünün tanınmayacak durumda olduğudur. Bu nedenle Emir onu Reyhan zannetmiştir.

yemin emir

Reyhan’ın nerede olduğu ise sonradan ortaya çıkacaktır. Dizitvözeti'nin haberine göre Reyhan ölmedi. Bu konuda kesin bir bilgiye sahibiz. Ancak Reyhan’ın nerede olduğu konusunda henüz bir bilgi yok.

 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

tuğgül küçükoğlu kimdir

yağmur akdağ kimdir

yağmur akdağ fotoğrafları

sıla türkoğlu fotoğrafları

sıla türkoğlu kimdir


Reyhan’a Ne Olduğuna Dair Bazı Tahminler

  • Reyhan arabadan bir süre sonra indi.
  • Cemre bu gazla arabayı daha hızlı sürdü ve kaza yaptı.
  • Yonca otobüsle çarpışmış derken tek bir kişiden Cemre’den bahsediyordu.
  • Reyhan cüzdanını arabada düşürdü.
  • Çok araç bir biri ile kaza yaptığından yangın çıktı ve ölenlerin yüzleri tanınamaz hale geldi.
  • Emir bu yüzden ölenlerin birini Reyhan zannetti.
  • Reyhan’ın cüzdanı ölenlerden biri ile karıştı.
  • Reyhan gerçekten öldü?
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?