Yemin dizisinde flaş değişiklik!

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Yemin 50 bölümü geride bırakırken kanal yönetimi flaş bir değişikliğe giderek 19.00'daki başlama saatini değiştirdi. Peki Yemin saat kaçta başlayacak? İşte detaylar...

Medya 05.05.2019, 07:10 11.05.2019, 09:28 Burak ZİHNİ
Yemin dizisinde flaş değişiklik!

Hafta içi saat 19.00'da haber bültenleri kuşağında ekranlara gelen Yemin dizisi pazartesi gününden itibaren yeni saati ile ekranlara gelecek. Yemin final mi yaptı? Yemin bitti mi? Yemin neden yok? gibi soruların sorulmaya başlayacağı günle ilgili olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz. Emir ve Reyhan arasındaki duygusal yakınlığın yeniden yakalanmasının ardından pazartesi gününe merhaba diyecek olan Yemin saat kaçta başlayacak?

Youtube farklı kanal farklı!
Dizi için Youtube kanalı ve Kanal 7 yayın akışı farklı saat dilimlerini gösteriyor. Yemin dizisi Youtube kanalı 19.45'i işaret ederken Kanal 7 resmi internet sitesi ise 20.15'i gösteriyor. Saat kaçta başlayacağını ise pazartesi akşamı göreceğiz. Ancak bize sorarsanız iki saatte de ekran başında olmanız ve kontrol etmeniz iyi olur. Saat değişikliğinin Ramazan ayından dolayı yaşandığını da tahmin ediyourz.

yemin izle

Yemin 57. bölüm izle

yemin izle

yemin fragman

YEMİN 54. BÖLÜM FRAGMANI

YEMİN 54. BÖLÜM İZLE

yemin 53. bölüm izle

yemin 53. bölüm fragmanı

yemin 52. bölüm fragmanı izle

yemin 52. bölüm izleyemin 52. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 51. bölüm özeti
Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir. Şirket ortağı ve başarılı bir avukat olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşayan bekâr bir babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üzerine kuran genç adamın, en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanan Masal, o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır. Kemal de o günden sonra bütün kadınlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye kadar. Leyla’nın davetsiz misafirliği, Kemal ve Masal için bir mucizenin kapısını aralar. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


yemin 51. bölüm izle

Künye:  
Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar
Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Yapım: Karamel Yapım
Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

tuğgül küçükoğlu kimdir

özge yağız

yağmur akdağ kimdir

yağmur akdağ fotoğrafları

sıla türkoğlu fotoğrafları

sıla türkoğlu kimdir

Yorumlar (0)