İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden İzmir ve Manisa'da kiralık gayrimenkuller

İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden İzmir ve Manisa'da kiralık gayrimenkuller
İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, İzmir ve Manisa'da bulunan 84 Vakıf taşınmazını, Vakıf Taşınmazları Kira Genel Şartnamesine göre, 27 Eylül 2022 Salı günü hizmet binasında düzenlenecek ihalede, 2886 sayılı Kanun'un 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü kiraya verecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı www.ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre ihaleye katılmak isteyenlerin istenilen evrakları en geç 26 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar İhale Bürosu'na teslim etmeleri gerekmektedir. İhale listesindeki taşınmazlar mevcut haliyle ihale edilmektedir. Taşınmazda yapılacak her türlü tadilat ve onarım masrafları ile ilgili kurumlardan gerekli yasal izinlerin alınması gibi hususlar kiracısına ait olup kiracı, her aşamada İdaremize yazılı olarak bilgi vermesi gerekmektedir.

İş yeri, mesken ve arsa vasıflı taşınmazların kira bedelleri her ay peşin olarak tahsil edilir. Tarım arazisi (tarla, zeytinlik vs.) vasıflı taşınmazların ise kira bedelleri sözleşme anında ilk taksit peşin olmak üzere yıllık 3 eşit taksitte tahsil edilir. Vakıf Taşınmazları Kira Şartnamesi ve özel şartnameler mesai gün ve saatlerinde Kiralama Servisinden ve İdare'nin internet sitesinden temin edilebilir, incelenebilir. 

İhalenin tam metnini görüntülemek için

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.