6 Kasım Cuma Doya Doya Moda Rabia neden yok? Elendi mi diskalifiye mi edildi

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'nın 2. sezon yarışmacılarından biri olan Rabia Ağca'nın programda yer almaması izleyicileri üzdü. Güzel yarışmacının akıbetini merak eden binlerce kişi Doya Doya Moda Rabia neden yok? Elendi mi diskalifiye mi edildi? sorularını sordu. İşte detaylar...

Televizyon 06.11.2020, 11:07 06.11.2020, 11:34 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en iddialı 7 büyük beden kadınının İstanbul sokaklarındaki kombin şıklığı yarışını ekranlara taşıyan Doya Doya Moda'da bugün bir yarışmacı birincilik elde ederken diğeri ise elenerek yerini bir başka isme bırakacak. Yarışmanın yeni sezonundan itibaren yarışan isimlerinden Rabia Ağca ise dünün ardından bugün de yayında yok ve izleyiciler merakla kendisi hakkındaki durumu öğrenmek isteyip araltırmalarda bulunuyor. Peki, Doya Doya Moda Rabia neden yok? Elendi mi diskalifiye mi edildi? İşte detaylar...Gülşah Saraçoğlu açıkladı

Dün yayınşanan bölümde Rabia ile açıklamada bulunan modacı Gülşah Saraçoğlu; “Sevgili yarışmacımız Rabia’mız aramızda yok. Özel nedenlerden dolayı yapım şirketimizden de izin aldı. Ama tekrar gelecek, bu hafta Rabia’sız devam edecek, yarın da olmak üzere. “ dedi.


Doya Doya Moda Rabia Ağca kimdir?

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Rabia Ağca İstanbul'da ikamet etmektedir. Yarışmada kendisini en tarz büyük beden kadın olarak Türkiye'ye kanıtlamayı istiyor. Genç olmasından dolayı yüksek enerjiyle sezona başlayacak güzel yarışmacının tek hedefi jüriden iyi puanlar almak. Kendisi 21 yaşında. Aslen Hataylı. Öğrenci ama öğrenciliğini dondurdu. Yeniden sınava hazırlanıyor. 1.68 boyunda, 75 kilogram ve 42 beden. 

Doya Doya Moda Rabia Ağca Instagram hesabı

Programa katılan yarışmacılara dair en çok araştırılan konulardan biri de sosyal medya hesapları. Rabia Ağca Instagram hesabı ile ilgili olarak kendisinin bir profili olduğu ortaya çıkıyor. 70 bin takipçisi bulunan güzel isim 369 hesabı takip ediyor. @rabiiaagca linkinden ulaşabilirsiniz.


Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?